1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin Carla Campbell (Model): “Usain BOLT koşarken orgazm oluyorum...”

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Düş tarafından 23 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Düş
    No Mood

Düş Septik bir KADIN Özel üye

Beğenileri:
    2.064
    Ödül Puanları:
    5.580
    Banka:
    1.166 ÇTL

Jamaikalı seksi model Carla Campbell, dünyanın en hızlı adamını yarış kazanırken görmeye bayılıyor. Dünyanın en hızlı adamı Usain Bolt Londra Olimpiyatları'nda yarışları ardı arkasına kazanırken, rekorları altüst ederken bir çift göz onu yakın takibe almıştı. Jamaikalı atlet Usain Bolt'un vatandaşı olan model Carla Campbell, dünyanın en hızlı adamını yarış kazanırken görmeye bayılıyor. Karayip Adaları'nda keşfedildikten sonra modelliğe başlayan kameraların önüne geçip defileler sunan 92-64-86'lık ölçüsüyle mükemmel bir fiziğe sahip olan Carla Campbell, rekortmen atlet için hayli ilginç ifadeler kullandı. Otuz bir yaşındaki seksi model, “Usain BOLT koşarken ve rekor kırarken adeta kendinden geçiyor. Bazen onun orgazm olduğunu bile düşünüyorum. O anda ben de kendimden geçip onunla aynı şeyleri hissediyorum.” diye konuştu.
    YAZAN OZ AB CR / STARLOUNGE

Sayfayı Paylaş