Magazin 'Caroline' İzmir'i Karıştırdı

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,809
Beğeniler
6,481
Şehir
Seattle.
#1
Televizyon dizisi 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin güzel oyuncusu Wilma Elles, kaprisi ile gazetecileri ve kendisini bekleyen Forum Bornova yetkililerini isyan ettirdi.

Forum Fashion Week etkinlikleri Forum Bornova'da başladı. Etkinlikler kapsamında defile için podyuma çıkacak olan Wilma Elles'in defile öncesinde basın toplantısı için gazeteciler çağırıldı. Dizideki kötü kadın rolü ile büyük beğeni toplayan Elles, saat 12.30'da başlaması gereken basın toplantısına 1.5 saat saat geç geldi. Elles, aracından inmedi. Beş dakika daha otomobilde bekledikten sonra toplantı alanında uzaklaşan Elles'in kuaföre gittiği ve saçlarına fön çektirdiği söylendi. Geç kalması ve gazetecileri bekletmesiyle ilgili bir yorum yapmayan Elles'e basın mensupları tepki gösterdi.

Sabahın erken saatlerinde evlilik hazırlığı yaptığı sevgilisi Kerem Gögüş ile kaldığı otele giriş yapan Elles, Forum Bornova'ya da birlikte geldi. Gazeteciler toplantıyı terk ederken Elles, bir açıklama yapmadı. Ünlü oyuncunun kaprisleri gazetecilerin yanı sıra yetkililerin de tepkisini çekti. - İzmir

 

Benzer konular

Top