Çarpıcı ve Dikkat Çekici Bakışlara Nasıl Sahip Olunur

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Katılım
5 Ags 2008
Mesajlar
61,526
Beğeniler
6,240
Takım
GALATASARAY
#1
Çarpıcı ve Dikkat Çekici Bakışlara Nasıl Sahip Olunur


Doğal görünüm
Megan Fox'un gözlerinde tekli kirpikler kullanan makyaj artisti Pati Dubroff, “Kirpikleriniz, makyajınızın yoğunluk derecesine uygun olmalı,” diyor. Tekli kirpikleri gözün ortasından kenarlara doğru uygulayın. Böylece hafif bir etki yaratmış olursunuz.

Dramatik bakışlar
Orta uzunlukta takma kirpikler, çok abartılı bir görünüme neden olmadan gözlere flörtöz bir hava katıyor. Kirpikleri kıvırdıktan sonra uzatan bir maskara sürün. Ardından, takma kirpiği kirpik dibine yerleştirin ve parmak uçlarınızla sıkıştırın.

Yoğun bakışlar
Daha belirgin bakışlar için, bütün kirpikleri deneyin. Takma kirpiğin kıvrımını yumuşatmak ve daha kolay yerleştirebilmek için önce parmaklarınız arasında yuvarlayın. Uyguladıktan sonra, siyah likit eyeliner sürerek kirpik diplerinizi daha da belirginleşirin.

Kirpik uygulamalarında aklınızda bulunsun!

Maskaranın bulaşmasını önlemek için, sürerken kirpiklerinizle göz kapağınız arasına bir kredi kartı yerleştirin.

Gündüz alt kirpiklerinize maskara sürmeyin,bu çok dramatik bir görünüme neden olabilir. Onun yerine, yoğun görünmeleri için koyu kahve bir kalemi kirpik diplerine dokundurun.

Göz pınarındaki kirpiklere koyu kahverengi, dışlardaki kirpiklere ise siyah maskara uygulayın.
Bu yöntem gözleri daha uzun gösterir.
Ayrık gözleri daha yakın göstermek için, göz pınarlarındaki kirpiklere bir kat fazla maskara sürün. Dıştakilere ise hiç sürmeyin.

Fırçadaki fazla maskarayı almak için temiz bir kağıt mendil kullanın.

Fırçayı kirpik dibinize yerleştirin ve uçlara doğru zig zag hareketlerle sürün.

Alt kirpikler için, fırçayı dik tutun ve kirpikler üzerinden hafifçe geçirin. Topaklanma olmayacaktır.

Kolayca Çıkarmak için ovuşturmaya gerek yok! Yuvarlak bir pamuğu kağıt mendile sarın. Bu, pamuk parçalarının yüzünüzde kalmasını engeller.

Makyaj çıkarıcı döktüğünüz pamuğu göz kapağınızın üzerinde bekletin ve yukarı, aşağı ve yana doğru silerek temizleyin.

Son adım olarak temizleyicinizle yüzünüzü yıkayın.

Upuzun kirpiklere sahip olmanın hayalini kuruyorsunuz ama genetik mirasınız buna imkan vermiyor. Bu gerçeği değiştirmenin bir yolu var. Kirpikleri kalınlaştıran, parlaklık veren ve daha hızlı uzamasına yardımcı olan Double Lash, içeriğindeki proteinler ve doğal aktif maddeler ile kirpikleri kısa sürede sağlıklı, uzun ve güçlü hale getiriyor. Kirpikler için besleyici bir bakım kremi olma özelliğini taşıyan bu ürün, maskara gibi uygulanıyor ve 30 gün içerisinde gözle görünür sonuçlar elde edilmesini sağlıyor.
 

Benzer konular

Top