1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Casper Nirvana Touch Ultrabook.

Konusu 'Yeni Teknolojiler' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 11 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.327
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.717 ÇTL
    Fiyatı: 2000 TL gibi bir fiyatla alınabiliyor.

Teknoloji tutkunlarının dört gözle beklediği yeni dönemin kapıları açılıyor. Teknoloji sektörünün milat tarihlerinden biri olan 26 Ekim’de dünya üzerinde lansmanı yapılan Windows 8 işletim sistemi artık hayatımızda yer alıyor.

[​IMG]Teknoloji Lideri Casper'dan İlk Dokunmatik Ultrabook

Klayve döneminden iyice uzaklaşan teknoloji dünyasında notebooklar da dokunmatik özelliğine erişiyor. Hem pratik hem de estetik açıdan kullanıcıların tercih ettiği dokunmatik ürünlerin en yenisi ve segmentinin ilki; Casper markasının sürpriz ürünü Casper Nirvana Touch Ultrabook. Casper, Windows 8 işletim sisteminin getirdiği yenilikleri en üst seviyede yaşayabileceğiniz, yeni “dokunmatik ultrabook” modelini piyasaya sundu. Casper Nirvana Touch Ultrabook, dokunmatik ekran 10 parmak algılama özelliği ile pencereler arası geçişleri, yakınlaşmak istediğiniz içerik ve görüntüleri küçük bir kaydırma hareketiyle dokunarak yapmanızı, en zorlu [​IMG]içerikleri dahi, ufak bir dokunuşla düzenlemenizi böylece W8 deneyimini sınır tanımadan keşfetmenizi sağlıyor. Nirvana Touch ultrabookla ister dokunarak, ister klavye, ister mouse ile tüm uygulamaları yönetebilirsiniz.

Hem Tasarımı Hem Donanımıyla Fark Yaratıyor

14" HD LED ekrana sahip Casper Nirvana Touch Ultrabook modeli; Intelcore i5 işlemci, Wİndows 8 işletim sistemi,8 GB bellek kapasitesi, 500 GB SATA harddisk ve 32GB MSATA disk hybrid hızlandırıcı, 3 watt yüksek ses kalitesi ile size kusursuz bir donanım sunuyor.

Kart Okuyucu Multi Card Reader BELLEK 8 GB
    BELLEK TİPİ DDR3 Dahili Kamera Var (1 MP HD)
    EKRAN BOYUTU 14" EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ 1366x768 Piksel
    EKRAN ÖZELLİĞİ HD LED + DOKUNMATİK EKRAN ETHERNET Var
    GARANTİ SÜRESİ 2 Yıl GRAFİK TİPİ Intel HD Graphics 4000
    HOPARLÖR Var İŞLEMCİ Intel Core i5
    İŞLEMCİ HIZI 1,70 GHz İŞLEMCİ TİPİ Intel Core i5
    MARKA CASPER MODEL CN.TUB-3317D
    SABİT DİSK 500 GB SES KARTI Var
    USB BAĞLANTI ADEDİ 1 x USB 3,0, 1 x USB 2,0 YAZILIM Windows 8
    WİRELESS Var İşlemci Markası Intel

Son düzenleme: 15 Mayıs 2016
  2. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.759
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    334 ÇTL
    tavsiye ediyor musun yorumsuz....

ultrabook almak istiyorum bn ama henuz tam karar vermedim...

3. melihkizilay

melihkizilay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    ben casper almam asus ve sony den şaşmam ama tercih sizin arkadaslar

Sayfayı Paylaş