Casus Kameralar - Her yerde herkeste olabilir

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,471
Beğeniler
8,992
Takım
GALATASARAY
#1
Casus KemerCasus kameraların giremeyeceği yer yok. İşte akla gelmeyecek yerlerde gizlenmiş casus kameralar. Bunun en güzel örneklerinden biri de kemere entegre edilen bu casus kamera... Ses ve görüntüyü kolayca kaydedebilen kemere uzaktan bakıldığında sıradan bir kemerden hiçbir farkı yok.

Casus kol saatiSıradan bir kol saatine benzese de, o da aslında içerisinde gizli bir kamera gizli. Saatin 12'yi gösterdiği bölüme dahil edilen casus kameralı saat, görüntü dışında ses de alabiliyor.Bir diğer casus kol saati... Kamera ise bu kez saatin farklı bir bölümünde...

Casus şapkaCasus saat olur da casus şapka olmaz mı... Uzaktan bakıldığında kesinlikle fark edilmeyen kamera, kendini başarıyla gizlemeyi başarmış.

Casus gözlükDışarıdan video çekimi yapabilen bu güneş gözlüğü, hemen çerçevesinin yanında bulunan kameradan faydalanıyor.

Casus hesap makinesiSiz bir yandan hesabınızı yaparken, bırakın o da etrafınızda ne var ne yok kameraya alsın.
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,471
Beğeniler
8,992
Takım
GALATASARAY
#2
Casus kalemGömleğinizin cebine bu kalemi koyun ve tepesindeki kayıt tuşuna basarak gördüğünüz her şeyin görüntüsünü alın.

Casus kıravatCasus kamera bu kez başarıyla kıravata gizlenmiş ve karşıdaki bir kişinin bu kıravattan şüphelenmesi oldukça güç.

Casus hesap makinesiBu hesap makinası da göründüğü kadar masum değil...

Casus zippo çakmakKapağı açıldığında kamerası ortaya çıkan zipponun kapağı kapandığında sıradan bir zippodan farkı kalmıyor.Bir diğer casus zippo çakmak örneği... Kamera yine aynı şekilde gizlenmiş...

Casus kol saatiGizli çekimler için tasarlanmış başka bir kol saati.
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,471
Beğeniler
8,992
Takım
GALATASARAY
#3
Casus çakmakUzaktan bakıldığında tipik bir çakmağa benzeyen ürün, aslında casus bir kamerayı bünyesinde barındırıyor. Çakmağın tepesindeki bölüm çıkarıldığında ise cihazın USB yolunu görüyoruz...

Casus lambaSiz onun ışığıyla ayndınlanırken, bir yandan da o sizi kameraya alıyor.

Casus zippo çakmakKamera, bu kez zipponun alt kısmına dahil edilmiş ve uzaktan bakıldığında ufak bir nokta şeklinde görünüyor.

Casus USB hafıza Flash DiskBu USB hafıza ise görüntü almak yerine ses kaydı yapmakla yetiniyor.

Casus kol saatiCasus kamera 2'yi gösteriyor.
 

Benzer konular

Top