1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Cehenemden Sesler

Konusu 'İlginç Linkler' forumundadır ve cırcırböcee tarafından 2 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

1. cırcırböcee

cırcırböcee V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    335 ÇTL
    Rusyada bir kac bilim adami yeralti tabakalarindaki kirilmalarin sesini kaydetmek icin 14.4 kilometre kuyu kaziyorlar ve bu dinleme cihazlarini yerlestiriyorlar. Ilkinde cok zayif frekansta insan sesini duyuyorlar ama boyle bir seyin mumkun olmayacagini dusunduklerinden ilk etapta bu yerlestirdikleri cihazdan gelen sesler olabilecegi kanaatine variyorlar. Daha sonra daha yuksek frekanstaki sesleri algilayabilecek cihazi yerlestirdiklerinde hayrete dusuyorlar çünkü yerin dibinden milyonlarca insanin ciglik seslerini duyuyorlar. Çogu bilim adami isini birakiyor. Bilimadamlarının bazıları bunun mezarda azap çeken ölülerin sesi oldu una bazıları ise cehennemin sesi oldu una inanıyor. Olaydan sonra bilimadamlarının bazıları psikolojik tedaviye alındı. İste o ses kaydı.

2. merakettim
    Ecinni

merakettim Öpözel Üye :*

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    2.230
    Meslek:
    Ne iş olursa yaparım abi
    Yer:
    leşim ANKARA:)
    Banka:
    1.432 ÇTL
    gerçekten de çoook ilginç

3. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    İlginç ve ürkütücü..

4. cemree
    Eğlenceli

cemree =)=) Süper Moderatör

Beğenileri:
    3.730
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.170 ÇTL
    Ben inanmıyorum bunun bir programda açıklayıp gayet mantıklı bir sonuca varldı bunun gibi bir seste yanlış hatırlamıyorsam dünyanın dönükü esnasında geliomuş bence tamamamen ortalık karıştırmaya çalışanların işi bu sesleri araştıranlar die verilen bir üniverste adı verilmiş hatta bilim adamlarının isimleride verilmiş araştırılmış bilgi alınmak için araştırılmış ve ne öyle bir üniversite nede bilim adamları yokmuş

Sayfayı Paylaş