1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Celal28-

Konusu 'Kutlamalar, Dilekler' forumundadır ve Hazangülü tarafından 19 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    Sevgili Arkadaslar Benim cok sevdigim yigenim (celal25) Buyuk babasini kayip etti sanirim belli süre aramizda bulunamiyacak Basin sag olsun (Birtanem :(
    Uzun suredir görmedigim Enistemin Allahtan rahmet mekaninin cennet olmasini temeni ediyorum

2. merakettim
    Ecinni

merakettim Öpözel Üye :*

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    2.230
    Meslek:
    Ne iş olursa yaparım abi
    Yer:
    leşim ANKARA:)
    Banka:
    1.432 ÇTL
    Başın saolsun Kardeşim.:(

3. Girayhan

Girayhan Uzman

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    21 ÇTL
    Başınız sağolsun.Mekanı cennet olsun.(Ancak biz onu celal28 diye biliyorduk)

4. TeBeSSüm

TeBeSSüm Pamuk Prenses ツ Özel üye

Beğenileri:
    1.241
    Ödül Puanları:
    4.830
    Banka:
    847 ÇTL
    Allah rahmet eylesin başınız sağolsun..

5. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    :( aci veriyor icim yaniyor offfffffffffffff bu hayat cekilmez artikkkk cekilmezz yasamak bu ise ölmek nedirki :(( bir yerde Eniste bir yanda Hala :( ve 1 .5 ay icinde 3 tane cenaze :((

6. Çirkin Kral

Çirkin Kral Forum Tutkunu

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Gümrükçü
    Yer:
    istanbul
    Banka:
    62 ÇTL
    allah sabır versin...bunların daha kötüsü var.ben dayımı dayımın iki tane oğlunu iki tane halamı halamın oğlunu trafik kazasında kaybettim..6 kişi ve ben askerden geleli.1 günüm olmadan abim intihar etti...2 sene sonra can ciğer amcamın oğlu kardeşim gibi çok sevdiğim.insanı daha 19 yaşındaydı.öldürdüler:(:( herşeyde sabır sabır diyeceğiz..allahtan sabır istemekten başka yapacak birşey yok...hepsinin mekanı cennetlik olsun...

7. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.360
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.871 ÇTL
    Yakınlarına sabır diliyorum. Allah rahmet eylesin. Mekânı cennet olsun.

8. Celal28-

Celal28- Forum Gururu

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Bilgisayar Teknik Elemanı Ek Olarak Fotoğrafçılık
    Yer:
    FINDIKCI:)
    Banka:
    2 ÇTL
    arkadaşlar en kötüsü ya millet yanımda dedem dedim mi dünyalar başıma yıkılıyor benim dedem neden yok diyorum içim burkuluyor alışırsın diyorlar inanınki inanmıyorum ben onun ilk torunuydum ilk göz ağrısyıdım vefat ederken bile en son sözü ben olmuşum Celalımı çağrın demiş gelemedim yanına çalışıyordum zaten herşeyin acısını unuturum ama o dedemin yanına sonkez gelemedim son defa daha sarılamadım içime dert olan ruhumu acıtan sonkez daha yanına gelip halini hatrını soramdım işin o yanı yiyip bitiriyor zaten beni:( ayrıca hepiniz saolun allah hepinizden razı olsun allah kimseye böyle bir acı vermesin inanki dayanılacak cinsten değil:(

Sayfayı Paylaş