1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Cem Yılmaz yılbaşında harf alacak

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve aslann tarafından 23 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. aslann
    Ruhhastasi

aslann Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!

Beğenileri:
    499
    Ödül Puanları:
    5.330
    Yer:
    MAVİ
    Banka:
    115 ÇTL

“Ben de abimle programa katılmak istiyorum" dedi!

Cem Yılmaz, Show TV’de Ali İhsan Varol’un sunumuyla ekrana gelen “Kelime Oyunu”na abisi Can Yılmaz’la katılacak. Komedyen bir gün evinde programı izlediği sırada Varol’u arayarak, “Ben de abimle programa katılmak istiyorum. İkimiz dışında diğer yarışmacılar ünlü olmasa da olur” diyerek ricada bulundu.

Yılbaşı akşamı yayınlanacak programın çekimleri önceki gün yapıldı. Yarışmada karşı karşıya geldiği Can Yılmaz için “23 yıldır görmediğim abimle ilk defa karşılaştım” diyen Cem Yılmaz birincilik koltuğuna oturdu.

2. arz-ı hal

arz-ı hal Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    İşe başlamadan tatile giren hakime
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL
    yayından kaldırılmış sanırım,twitter da gördüm ama tam bakmadım :)

3. aslann
    Ruhhastasi

aslann Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!

Beğenileri:
    499
    Ödül Puanları:
    5.330
    Yer:
    MAVİ
    Banka:
    115 ÇTL
    Öyleymiş 3 program kaldırılacakmış sanırım.( 'Kelime Oyunu', ' Moda Takibi' ve 'Hayata Dokunmak Lazım' )

Sayfayı Paylaş