1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Cennet Böyle Bi Yer Olmalı (Candan Ünal)

Konusu 'Aşk' forumundadır ve ZeyNoO tarafından 6 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Senin omzunda uyurken geceleri, bütün günahlarım silinmiş gibi geliyor. Büyük bir huzur kaplıyor içimi, gittikçe hafifliyorum; cennet böyle bir yer olmalı!

Seni severken bütün acılarla baş edecek gücüm oluyor. Sanki elimde sihirli bir değnek varmış da, her sıkıntıyı bir dokunuşla çözebilirmişim gibi…

Bir diziyi seyreder gibi seyrediyorum seni. Sonu hiç gelmeyen, her bölümünde yeni maceraları olan bir senaryo gibi, seninle yaşadıklarımızı izliyorum.

Gülümsetiyor beni seni sevmek çünkü kendimi sevginin gücüyle tamamlıyorum. Hiçbir şarta, kurala bağlı kalmadan, sadece mutlu olmak için seni seviyorum.

Seni sevmek özgürlüğüm benim! Suyun üstünde yürüyebilmek, kanatsızken uçabilmek, elini uzatıp güneşe dokunabilmek gibi; seni severek sınırlarımı kaldırıyorum. Bencillik mi bu? Evet ama çok zevkli! Aşk, biraz da bencillik değil mi zaten?

Ne zaman gözlerim gözlerinle karşılaşsa, gevşiyor bedenim. Sırtımı bir dağa yaslamışım, dinlenmişim, dinginleşmişim gibi.. Günbatımını, dünyanın en güzel yerinden seyreder gibi… Okyanusta dilediğince yol almak gibi….

Ne zaman dokunsam tenine, ne zaman dudağın dudağıma değse, içim titriyor. Kendimi yeniden keşfediyorum. Bedenimin hiç bilmediğim kıyılarına dalgalar vuruyor.

Geceleri şu yatağa uzanınca, sımsıkı sarılıp yanımda uyuyorsun ya, ayaklarımız uyuşuncaya kadar birbiri üstünde duruyor ya, vücudumuzun her yanı birbirine değerek ter içinde kalıyor ya, sonra dönüp başımı omzunla göğsün arasında bir yere koyup kokunu duyuyorum ya; işte aklıma tek bir cümle geliyor o zaman: Cennet böyle bir yer olmalı!

Candan Ünal

2. ~KaÇaK CaDı~
    Cadı

~KaÇaK CaDı~ YOĞURDA SÜTÜ BOZUK DEDİM GİTTİ AYRAN OLDU.. Özel üye

Beğenileri:
    380
    Ödül Puanları:
    1.580
    Meslek:
    BİLGİSAYAR ÖĞRETMENİ..BİM PERSONELİ
    Banka:
    1.380 ÇTL
    süperrr

3. patik

patik Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    374
    Ödül Puanları:
    3.080
    Meslek:
    Hemşire
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    524 ÇTL
    ALLAH ayırmasın.

4. yaren*
    Neşeli

yaren* Herşey olması gerektiği gibi ;) Özel üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Kimseye ihtiyacım yok ben kendime bile fazlayım...
    Banka:
    416 ÇTL
    Bir insanı sevmek nasıl olurda cennetle eş değer olabilirki...

Sayfayı Paylaş