Cep canavarları yan yana!

Düş

Septik bir KADIN
Özel üye
Yarışma Birincisi
Katılım
20 Şbt 2012
Mesajlar
3,095
Beğeniler
2,706
#1
HTC One (M8), rakipleriyle yan yana sızdı!

HTC'nin beklenen bombası Yeni One, S4, S5, Xperia Z1 ve pek çok rakibiyle yan yana görüntülendi!


HTC'nin uzun zamandır beklediğimiz yeni amirali One (M8) 25 Mart'ta tanıtılacak. Sahneye çıkmasına yalnızca birkaç gün kala ceple ilgili bilgiler gelmeye de devam ediyor. Gerçi daha önce ismi, muhtemel özellikleri ve yapabildikleriyle ilgili pek çok bilgi geldi ve hepsini sizinle paylaştık. Ancak bu defa One (M8), diğer cepler arasında kulis fotoğrafı çektirmiş. İşte One (M8) diğer amiraller arasında böyle görünüyor.
HTC One,M8,özellikler,cep,akıllı,telefon,mobil,iPhone 5S,LG G2,Samsung,GalaxyiPhone 5S, LG G2, Samsung Galaxy S4, Sony Xperia Z1 ve Samsung Galaxy Note 3 ile yan yana fotoğrafı çekilen One (M8), S4'ün hemen yanında yer alıyor. Dış görünüşüyle diğer cepler arasında oldukça iyi görünen One (M8), 146 x 70.5 x 9.5 mm boyutlarında olacak gibi görünüyor. Uzunluğuyla Xperia Z1'e benzeyen One (M8), genişliğiyle de LG G2'yi andırıyor.
HTC One,M8,özellikler,cep,akıllı,telefon,mobil,iPhone 5S,LG G2,Samsung,GalaxyCepler üst üste dizildiğinde ise HTC One (M8) çok kalın durmuyor. Burada One (M8) alttan üçüncü sırada görülüyor.


CHIP Online
 

Benzer konular

Top