çep nosu ile yer tespiti

arkadaşlar böyle bir programa sahip olanımız varmı?varsa yardımlarınızı talep ediyorum.

Bu şekilde programlar ile şebeke üzerinden bir gsm numarasını izlemek yasadışı olmakla beraber bu tür yetkiler gsm şirketi tarafından ancak özel izinler alınırsa sadece ve sadece yetkili makamlara (polis, 112 gibi) verilebilir. Avea'nın çocuklar için olan izleme sürümü var. Ancak bunun için izlenecek hattın sizin üzerinize kayıtlı olması gerekiyor. Unutmayın, her ne şekilde olursa olsun size ait olmayan bir gsm numarasını dinlemek, izlemek, yer tespiti yapmak gibi uygulamalara kalkışmak tamamen yasadışıdır. Lütfen kanunlara ve kurallara uyunuz.

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
Bu konuda çok haklısın
Bizim forumda link var bunla ilgili ama tamamen espriye dayalı yoksa asla yasa dışı durum söz konusu olmaz

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
nokia e65 telefonlar ile kişi takip programı çalışıyor telefonu hediye ettiğiniz kişinin nerde olduğunu ve görüşmelerini dinleyebiliyorsunuz hatta telefon ile görüşmediği zamanlarda bile telefon yanında iken konuşmalarını duyabiliyorsunuz diye biliyorum :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
nokia e65 telefonlar ile kişi takip programı çalışıyor telefonu hediye ettiğiniz kişinin nerde olduğunu ve görüşmelerini dinleyebiliyorsunuz hatta telefon ile görüşmediği zamanlarda bile telefon yanında iken konuşmalarını duyabiliyorsunuz diye biliyorum :)
Yanlış duyum diye düşünüyorum :) Bir aparat ya da yazılım yüklemeden kişinin gizlilik hakkını ihlal edemezsiniz. Firmanın başı büyük derde girer ve bunu nokia göze alamaz.