1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Cepten Bedavaya Konuşturacak Teknoloji

Konusu 'Yeni Teknolojiler' forumundadır ve kelebek tarafından 1 Eylül 2008 başlatılmıştır.

1. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Türk girişimciden telefon konuşmalarını bedavaya getirecek müthiş sistem

Türk girişimci tarafından üretilen ‘Segton’ adı verilen sistem ile abone telefon konuşmalarını bedavaya gelecek. Peki bu iş nasıl olacak? İşte ayrıntılar:
    Cep telefonlarında "dıt" sesinin yerini artık reklamlar alacak.

Bugün'ün haberine göre, Telekomünikasyon sektöründe yaşanan rekabet, katma değerli hizmetlerde çeşitliliği arttırdı. GSM operatörleri numara taşınabilirliği ve 3G öncesi hizmet yelpazelerine şimdi de "görüşme arası reklam" uygulamasını da katmaya hazırlanıyor.

Tamamen Türk girişimciler tarafından hazırlanan Segton isimli ürün üzerinde anlaşma sağlanırsa, abone telefon görüşmeleri sırasında reklam dinleyerek faturasını düşürebilecek. Son 5 yılın verilerine göre yıllık yüzde 28'lik bir büyüme gösteren reklam pastası girişimcileri yeni fikirler bulmaya itiyor. Türk girişimci Ozan Baykal da Segton adı verilen sistemi operatörlere sundu.

Sistemle ilgili açıklama yapan Baykal, daha önce böyle bir uygulamanın yapıldığını ancak Segton'un farkının kişiye özel reklam olduğunu ürünün patentini de bu yönde aldıklarını söyledi. Baykal "Abonenin özellikleri ve ilgi alanları bilgileri bize arama esnasında ulaşıyor ve o bilgilere göre abonenin ilgi alanı belirlenerek reklamını dinleyeceği firmayı biz seçiyoruz. Böylece abone reklamı dinlerken sıkılmıyor. Reklam veren de hedef kitlesine ulaşabiliyor" diye konuştu. Abonenin dinlediği reklam kadar konuşma ücretlerinin düşeceğini belirten Baykal, operatörlerle görüşmelerin devam ettiğini, anlaşma sağlanır sağlanmaz ürünün piyasaya çıkacağını ifade etti.

İSTER DİNLE İSTER OKU

Sistem sadece dinleme üzerine kurulmamış. Abone mesaj atarken de reklamın getirilerinden faydalanabiliyor.

YoRuMSuZ bunu beğendi.
  2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.357
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.819 ÇTL
    Hemen istiyorum birtane bundan :)

3. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Valla bedavaya gelecekse bol bol reklam dnleyebilirim :)

4. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.357
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.819 ÇTL
    Aynen katılıyorum o zaman çekilir işte :) Tele gelen reklamlardan inanılmaz bunalıyorum karşılığı olmalı yani :)

5. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Bence vardir bunun altinda bir bit yenigi :)))

6. dağcı

dağcı Üstat

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    1.130
    Banka:
    4 ÇTL
    reklama gerek kalmadan cep tele bi program indirerek bedava görüşme yapılabildiğini duymuşştum hatta haberde de izledim ama her cep e olmuyor cüzi bir miktar ödeyerek tüm oparötörlerle sınırsız konuşma imkanı sağğlıyormuş :s

Sayfayı Paylaş