Çerez Ailemdeki Arkadaşlarıma..

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
Belki şimdi bu ne diyeceksiniz ama kafamı kurcalıyor bir süredir sormalıyım dedim kendi kendime. Herkese özelden mesaj atmamda zor olur.
Uzun bi süredir chatte ne yazsam hep karşılıksız kalıyor.. Ne selamım nede günaydınlarım alınıyor. Forumda kimsede yok değil.
Ben değilde başka bi arkadaş yazdığında chatte muhabbet artıyor ama ben yazınca malesef olumsuz durum söz konusu. Belki neti fazla önemsememeliyim ama sizler arkadaşlarımsınız sizlere değer vermesem önemsemezdim belki neti. Hepinizi çok seviyorum.. Sohbetler arkadaşlıklar olmadan forumun tadı çıkmıyor. İnsan düşünüyor ister istemez bi kusur mu işledim bilmeden diye. Merak ettiğim bu eğer istemeden kırdıysam, üzdüysem özür diliyorum hepinizden.

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Takım
GALATASARAY
Umarım sorun yoktur. Ben tatildeyim mumkun oldugu surece foruma cepten giriyorum inanin ozleniyorsunuz.chatboxa mutlaka yaziyorum cepten yazmak oldukca zor:)

Paradoks ~

... Elif ...
:)) Chatboxda bazen ben selam yazıyorum sonra başka şeylere dalıp gidiyorum gerçekten gödüğümde çok geç oluyor benimde bir hatam olduysa özür diliyorum :)

Hazangülü

Forum Onuru
Belki şimdi bu ne diyeceksiniz ama kafamı kurcalıyor bir süredir sormalıyım dedim kendi kendime. Herkese özelden mesaj atmamda zor olur.
Uzun bi süredir chatte ne yazsam hep karşılıksız kalıyor.. Ne selamım nede günaydınlarım alınıyor. Forumda kimsede yok değil.
Ben değilde başka bi arkadaş yazdığında chatte muhabbet artıyor ama ben yazınca malesef olumsuz durum söz konusu. Belki neti fazla önemsememeliyim ama sizler arkadaşlarımsınız sizlere değer vermesem önemsemezdim belki neti. Hepinizi çok seviyorum.. Sohbetler arkadaşlıklar olmadan forumun tadı çıkmıyor. İnsan düşünüyor ister istemez bi kusur mu işledim bilmeden diye. Merak ettiğim bu eğer istemeden kırdıysam, üzdüysem özür diliyorum hepinizden.

http://www.cerezforum.com/oneri-istek-sikayet-ve-sorunlariniz/92084-bir-oneri-sohbet-bolumu-6.html

demeki insan ister istemez uzuluyor zeynep bunu sen gibi bende cok kafama takmistim :(( zamanla herseye alisiyorsun

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
bana da aynısı yapılıyor ama bilinçli olabileceğini hiç düşünmedim,chatte sohbet ederken başka yerlere dalıp gidiyoruz,bazen ben selam verip,devamına bakmayı bile unutuyorum,kişisel değildir zeyno takılma:)

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
bazen benimde başıma gelebiliyor bu . insanlık hali herkes heran chatbox a odaklı olamıyor .. oyüzden başıma geldiğinde bu konuya pek takılmadım. bazen giriyorum foruma telden ama chatboxa yazamıyorum yazdığımdada hep yanlış yazıyorum zaten :D oyüzden o zamanlara denk geldiysen k.bakma zeynoo .. yazmak istemediğimden değil telfonla beceremediğimden ve çok seri bakıp çıkıyorum bazen , chatboxa o anlarda bakmadığımdan .. yoksa nezaman görsem elimden geldiğince herkese yazıyorum ..

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
Sabah yazıp akşama kadar yazan olmayınca acaba bi hatam mı oldu diye düşünmeye başlamıştım
Birde bazen chatteki tek mesaj bana ait olunca istemesende düşünüyorsun:)
Bi kaç gündür yorucu günler geçiriyorum ve üstüne grip oldum alınganlıkta var sanırım üzerimde :P

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Sabah yazıp akşama kadar yazan olmayınca acaba bi hatam mı oldu diye düşünmeye başlamıştım
Bi kaç gündür yorucu günler geçiriyorum ve üstüne grip oldum alınganlıkta var sanırım üzerimde :P
yok yok sana karşı değildir:)tamamen alınganlık yapmışın:P

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
yook canımm sana karşı yapılan bişey değildir.. yanlış anlamışsın :) :P