Çerez Ailesinde ki İlk Yılım

LâL

ღ GALATASARAY ღ
Tarih 20.08.2013 Günlerden Salı .

Şuan da Hangi Konuyu Ararken Buraya Rastladığımı Hatırlayamadım Ama Bir Yıl Sonra Bugün İyi ki Rastlamışım Diyorum . Merakıma Yenik Düşüp Üye Oldum . Forumun Sıcaklığı , Aile Ortamı Buraya Daha Sık Gelmemi Sağladı .

Bu Bir Yıl İçerisinde Yeri Geldi Benimle Güldünüz Yeri Geldi Benimle Ağladınız . Çoğu Zaman Moralim Kötüyken Düzeltmek İçin Elinizden Gelen Her Şeyi Yaptınız . Her Ne Kadar da Sanal Ortam Olsa da Burası Gerçekten Samimi ve Güzel Bir Ortam . .

Bazı Sağlık Sorunlarımdan Dolayı Uzun Bir Süre Girememiştim . Ama Tekrar Geldiğim de İse Ne Kadar Özlediğimi Fark Ettim . Belki de Kendime Bile Söylemediğim Gerçeklerle Yüzleşmemi Sağladınız .

Ve Fark Ettim de Şu Koca 1 Yıl İçerisinde Ne Kadar Hatalarım da Olsa , Belki Sinirlenmenize Bile Neden Olsam da Beni Hep Ailenin Bir Parçası Gibi Hissettirdiğiniz İçin Hepinize Sonsuz Teşekkür Ederim . .

Gelelim İsim İsim Teşekküre ;

Hepsinden Önce Foruma İlk Geldiğim Günler Bana Samimiyeti ve Sevecen Davranmasından Dolayı İlk Göz Ağrım Olan dderya 'ya ,
Ne Zaman Bi Sorum Olduğunda Kapısını Çalsam ve Sorularımla Onu Bunaltma Derecesene Gelsem de Bana Bir Gün Bile " Yine mi Sen ? " Demeyip Yol Gösterdiği İçin YoRuMSuZ 'a ,
Hanımefendiliği , Sıcaklığı , Sevecenliği ve Samimiyeti İle Bana Ablalık Yapan Çağlayağmur 'a ,
Her Zaman Pozitif Oluşu , Melekliği , Kalbinin Güzelliği İle Bana Arkadaşlık Yapan rüyam_gs 'ye,
Kırmızıya Olan Aşkı İle Dikkatimi Çekip de Bana Dost Olan KıRMıZı 'ya ,
Kalemi , Duruşu , Güvenirliliği ve Efendiliği İle Sırdaş Olan alemdar 'a ,
Zaman Zaman LaL Deyip de Beni Kızdırmaya Çalışan Ama Sadece Tebessüm Etmeme Neden Olan RUZG4R 'a ,
Arabalar Hakkında Konuşup da Şakalaştığımız ve Beni Güldürdüğü İçin cemree 'ye ,
Ve Daha Sayamadığım Benim İçin Özel Olan Herkese , Kısacası Tüm Çerez Forum Ailesine Teker Teker Teşekkür Ediyorum .
İyi ki Varsınız ve İyi ki Üye Olmuşum .
Umarım Sizlerde Benim İçin Öyle Düşünüyorsunuzdur .

İstemeyerek Üzdüğüm, Kızdırdığım , İncittiğim , Kalbini Kırmış Olduğum Kim Varsa Hepsinizden Özür Diliyorum .

Daha Nice Yıllara Diyerek Çerez Hatıra Defterine Bir Hatıra da Ben Bırakayım . .

dderya

kOkOşŞ
AdminE
bitanem benimm duygulandim yaa.. daha dün gibi hatırlıyorum. iyi ki bizimlesin canım bitanecik @LâL'imizsin

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Lâl 1. Yılın kutlu olsun..daha ne yılları arkada Bırakıcaz burda seninle..iyi ki bizimlesin..

Seni seviyorum

alemdar

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Yüreğine sağlık... Ayrıca teşekkürler, güzel düşüncelerin için... Daha nice nice yıllara, hep beraber. EMİ. İyi ki buradasın...

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
İlk başlarda hiç tebessüm etmiyordun hani hatta baya kızıyordun alıştın artık LaL :P
nice yıllara :)

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Takım
GALATASARAY
@LâL canım samimiyetin, dürüstlüğün, özellikle taviz vermeyen düşüncelerin seni sevdirdi bana. Ablalığa kabul etmenle asıl ben mutlu oldum. Güzel yüreğinle iyiki ÇerezForum ailesinin ferdisin. Cadııııı seviliyorsun ;)