1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Cerezforum Ailesine..

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve KıRMıZı tarafından 2 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.781
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    383 ÇTL
    Sevgili cerezforum sakinleri....

4 yili askin suredir..bu forumdayim..dalga amacli girdigim bu yerde bu kadar uzun sure kalacagim...burayi bu kadar cok sevecegim aklima gelmezdi...ama simdi bakiyorumda zAnan ne,kadar cabuk akip gecmis...neler neler yasamisim...hatta reelden bir cok kisiyle gorusmusum..ilk anlarimda biri dese dalgami geciyorsun derdim ama zamnla hersey yasaniyor...

Tabi bu kadar uzun kalinca bi yerde hep mutlu anilar koyamuyorsun kenara...tabiki bu kadar baglanip sevdigim yerde bn mutsuzdum diyemem...ama kirdigim kirildigim anlarda olmadi degil...bazen sinir aniyla neler neler soyledim...insan kirinca...kizinca...dildede kemik yok...hepten yakip yikiyor...hakli anlarimda haksiz oldugum anlarimda...icimde sokup atamadigim kirginliklarimda oldu...herseye ragmen burayi burdaki tanidigim herkesi seviyorum...bnde herkesin ayri ayri yeri var...

Kitapligimda yer alan ucurtma avcisina baktikca..iyiki o gun bu aileye girmisim diyorum...ucurtma avcisi her zamn bnm kitapligimda yer alicak bn her nerde olursam o orda kdndine bir yer bulacak...ve bn ona her baktigimda her ne yasarsam yasayayim her nerde olursa olayim..cerezforum iyiki varsin dicem..

Kisacasi cerezforum sakinleri bn sizi hepinizi ayri ayri seviyorum...bilerek veya bilmeyerek kalbini kirdigim...hakkinda kizginlikla yanlis bisi soyledigim herkesten cok ozurdiliyorum...beni affedin...ve hakkinizi helal edin...eger bnm varsa bi hakkim helal olsun...Allah (c.c) hepinizi cokk mutlu huzurlu etsin..(amin)

Biyere gidiyorum..forumdan ayriliyorum..havasi oldu biraz ama icimden geldi yazdim...sevinmeyin hala burdayim bi yere gittigim yok..

2. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Gidiyorum desen zaten nereye bırakmıyorum diyecektim ki, zaten gitmiyormuşsun dememe gerek kalmadı:)
    Sende iyiki varsın canım ya. Biz hepimiz bir bütünüz ve bölünemeyiz diyorum ve aklından gitmek hiç geçmesin diyerekten noktalıyorum:)

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.360
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.871 ÇTL
    Okumaya başladığımda ben de öyle bir hava sezdim ki değilmiş. Hatta tamamını okumadan neredeyse yorum yazacaktım :) Hayat belki de böyle güzeldir Kırmızı. Kırgınlıklara kötü birşeymiş gibi bakmamak lazım. Bazen aradaki bağları kuvvetlendirme nedeni bile olabilir. Yürünülen yolda engeller varsa ulaştığın yer daha değerlidir. Hayat o kadar test ediyo ki bazen değer miydi demeden edemiyor insan. İşte sırf bu yüzden her zaman uygulayamasam da tepkilerimi en az 1 saat sonra vermeye çalışıyorum, kimi zaman 24 saate kadar erteliyorum artık... Önemli kapıyı aralık bırakabilmek bazen çıkıp giderken, pişmanlık eğer geri döndürmüşse kapı duvar olmasın diye...

Güzel yazıydı ya sevdim...

4. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    evet cok guel bir yazi dizisi olmus semra emegine yüregine saglikk...

bir yemegin tuza insanin suya ihtiyaci nasil oluyorsa biz insanlarinda tartismaya ihtiyac duya biliyoruz ama insan kimle tartisir bagirir cagirir yine en sevdikleri ile burdaki ufak tefek tartismalar gayet dogal ve normal cünkü gercek bir AILE forumu nasil bir ailede tartismalar yasaniyorsa burda neden olmasin ki ve önemli olan sonuc yine herseye ragmen bir arada olmak ve saygi sevgi ve AILE = CEREZFORUM AILESI

5. PoYRaZ

PoYRaZ Aktif

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    620
    Banka:
    1 ÇTL
    İster inanın ister inanmayın yazıyı okumaya başladıktan 20 sn. gibi duygulanmaya başladım...

ÇeReZFoRuM AiLeSi

6. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.545
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.940 ÇTL
    İçindeki düşünceleri, olduğu gibi aktarman çok hoş olmuş. İnsan zaman zaman duygu sağanağına tutulur, bu durumda da tüm güzel sözler dile gelir söylenir. Sende bunu yapmışsın. İyiki de yazmışsın. Burada ki tüm kalemşörler bir birinden değerli... Sende o değerleri çok güzel taşıyan ve hak eden bir kalemşörsün. Duygularını paylaştığın için teşekkürler. Hep öyle kal. EMİ.

7. Mod-53
    Hoşgörülü

Mod-53 Uzaklardayım Özel üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    1.330
    Meslek:
    İŞLETMECİ
    Yer:
    İSTANBUL
    Banka:
    59 ÇTL

Sen olmasan abla denirmi hiçe
    En sevimli hallerin vardır bize
    Mutluluğun enerjinin sevince
    Rengareng dönüştüğü bir yerde
    Ailedir çerez forum her yerde

Semra Ablam Duygular bazen içindekini ifade etmek ister fakat kelimeler yetersiz kalır insanın dilinin döndüğünce belki kaleminin yazdığınca kendini ortaya koyuşudur bazen kırgınlığın bazende sevincin ifadesidir hayat realde olduğu gibi sanaldada yaşanıyor hele bunca içten bir ailen varken .. sanmaki yanlızlık çeker yaşarsın seni bu düşünceye iten her neyse .. Biz Her Zaman yanındayız ve senleyiz ... Ablam ....Çerez Ailesi Büyük Bir Aile Ferdleri Bizleriz .. Ablamızın Üzülmesini Asla İtemeyiz .. Saygılar kerdeşin Ali Avcı

8. arz-ı hal

arz-ı hal Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    İşe başlamadan tatile giren hakime
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL
    İlk önce nereye gidiyor diye hemen düşünmeye başladım,sonunda fazlasıyla yanıldım:)
    kırmızı çerezailesi sensiz olmaz,iyi ki burdasın:))

9. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.781
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    383 ÇTL
    Sadece icimden geldi yazdim okuyunca baktim gidiyor havasi olmus yazi ondan son satirlari ekledim...

10. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.417
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    811 ÇTL
    Kırmızılım gitmez bilirim ben. Çok güzel yazmışssın duygularını yüreğine sağlık Kırmızılım. :)

Sayfayı Paylaş