1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Çerezle Tanışmam :)

Konusu 'Çerez Hatıra Defteri' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 3 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.355
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.772 ÇTL
    Kalbin kadar temiz bir sayfa açtığın için ........ :)

Hatıra defterleri dönemlerini hatırladım birden hani hep yukarıdaki cümle ile başlayan bir dolu sayfa yazardık ilgilinin hatıra defterine :)

Forum açmadan önce hep başkaları için forum kuruyordum. 2 yıl önce msn sohbetlerinde birkaç arkadaşla neden biz de bir forum açmayalımki diye düşündük. Forum fikri böyle başladı. Şimdilerde çok seyrek gelen Melek adlı arkadaşımızda forum ismini önermişti.

Açıldığımız günden beri birlikte olduğumuz arkadaşlarla hala birlikteyiz. Birkaçı bıraktı, bikaçı da özel hayatlarındaki değişimler nedeniyle daha az geliyor. Forumu açtığımız günden beri sevgi-saygıdan ödün vermeden hem paylaşım yapmak hem de eğlenmek oldu amacımız. Bir aile ortamı gibi oldu bizim için ve her foruma katılan/katılım yapan üyeye de aynı sıcaklığı göstermeye çalıştık. Başladığımız gibi de devam ettirmeyi başardık. O yüzden bu forumda yok denecek kadar az kırgınlıklar küskünlükler oldu ama dediğim gibi bunlar yok denecek kadar az.

Şimdi düşünüyorumda iyiki açmışız forumu. Yeri geldi eğlendik, yeri geldi içimizi döktük, yeri geldi yeni dostlar kazandık. İnşallah yeni arkadaşlıkların, yeni dostlukların da pekişme ortamı olur forumumuz.

İyiki varsınız dostlar ! :)

Teşekkür ediyorum Efsane Kartal. Ben de uzun süredir böyle bir konu açmayı düşünüyordum ancak hep bişeyler oldu ve öteledim. Bir de şu konudaki sözcük ortalarında L ve K harflerinin düzensizliği olmasa tadından yenmeyecekti :D

SAHRA_BUSE ve Ninova bunu beğendi.
  2. eFSaNe_KaRTaL

eFSaNe_KaRTaL | çArŞı | Özel üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Yaşanıp da bitenden daha acıdır yaşanmadan bitenle
    Banka:
    44 ÇTL
    Bişey Değil Patron..L ve K larda düzelecek zamanLa İnşllh..alışkanlık olmuş da azcık..:D

3. KaRaNFiL

KaRaNFiL 1+1=3 :) bebegimiz saglicakla gel :)

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    730
    Banka:
    0 ÇTL
    2008 de (hatta belki daha önce) kurulan cereez ailesine 2012 senesinde katilmam biraz üzdü beni simdi :) Sanirim 1-2 hafta oldu buraya geleli. Ve gercekten uzun zamandir böyle güzel bir ortam görmedim. Özellikle günlügümde ki paylasimlarinda da anlasildigi gibi ''kendimi evimde ki hissediyorum'' :P Forum kurucularina tesekkür ederim. Forumda olan arkadaslara sicak kanliliklarindan dolayi tesekkür ederim. Uzun lafin kisasi tebrikler cok güzel bir sey basardiniz =ZZ

SAHRA_BUSE bunu beğendi.
  4. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    2006 yaz ayında kuruldu @KaRaNFiL :)
    Yani 6 seneyi dolduracak site:)
    Ve bende nerdeyse 4 senedir buralıyım sankidün gibi :)

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ocak 2014
  5. KaRaNFiL

KaRaNFiL 1+1=3 :) bebegimiz saglicakla gel :)

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    730
    Banka:
    0 ÇTL
    @ZeyNoOMasAllah, daha nice nice senelere insaAllah :)

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ocak 2014
  6. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.355
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.772 ÇTL
    Hep siz ve sizin gibi değerli arkadaşlar sayesinde. Siz olmadan forum hiç arkadaşlar. Gönülden teşekkürler bugüne değin gösterdiğiniz dostluk, sevgi ve saygı çerçevesi içinde eğlenmeyi başarmış bir topluluk olarak kalabilmemize verdiğiniz destek için... İyi ki varsınız, dostçakalın hep...

KaRaNFiL bunu beğendi.
  7. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.415
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    794 ÇTL
    ÇerezForum kaliteden hiç ödün vermemiş. Yöneticisi ve üyesiyle bir uyum savgı ve sevgi çerçevesinde yoluna demam etmiş edecek bir aile. Burada eskilere ve ilk baştada sana teşekkür ediyoruz Yorumsuz. Forumun kurulmasını sağladığın için. Forum üyeyle varolur evet hakılısın ama üyelnin olabilecegi kendini rahat hissedecegi forumuda sen ve kurucuı diger arkadaşlar sağlamış oldunuz.

SAHRA_BUSE bunu beğendi.
  8. -araz-
    Ayyaş

-araz- EYVALLAH... V.I.P

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    3.980
    Banka:
    439 ÇTL
    iyi ki bu güzel forumu kurmuşsun ve iyi ki biz de burada bu güzel ortam içerisindeyiz.gerçi su sıralar hem işlerim hem de sağlık problemlerim nedeni ile çok giremesem de aklımda, aklımdasınız ve iyi ki varsın çerezforum:)

SAHRA_BUSE bunu beğendi.
  9. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.355
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.772 ÇTL
    Bu güveni verebilmiş olmaktır bir aile olarak asıl onur duyduğumuz hep birlikte. Bu forum hepimizin arkadaşlar benim, senin, onun kısaca hepimizin...

10. AngeL

AngeL Usta

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    2 ÇTL
    Düsünüyorumda tam 5sene olmus benim bu forumda üyelim ilk geldim günleri hatirliyorum ve gülüyorum:) azda takilsam burda arada gidib geliyorum:) zaman zamanda yabanci gibi hissediyorum kendimi burda ilk günden beri :) bu hiss var bende nedenini bilmiyorum ama yinede cok guzel burda olmak...

Sayfayı Paylaş