1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin Ceylan Boşanıyor

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 16 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.869
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.580 ÇTL

Türkücü Ceylan, 3'üncü evliliğini 20 Ekim 2011 yılında Güncal Tanören ile yapmıştı. Çiftin bir süredir kavgalı olduğu söyleniyordu.

Önce ayrılma haberlerini yalanlayan Ceylan çok geçmeden Twitter sayfasına 'Evet açıklıyorum. Güçal Bey ile evlerimizi ayırdık. Boşanma kararı aldık ikimizin de yolu açık olsun. Kimse evlenirken ayrılmak için beraber olmaz. Sanatçı olabiliriz, biz de insanız yani, akıl plan yapmış kader gülmüş hayırlısı olsun dostlar.' yazdı.

ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İÇİN EVLENMİŞTİM

Bodrum' da tatil yapan Ceylan,"Ben Güçal Tanören ile çocuk sahibi olmak için evlendim ama o da olmadı, bizim evliliğimizi üçüncu şahıslar bitirdi. Sakın yanlış anlaşılmasın bu üçüncu şahıslar derken ne bir kadın, neden bizim ailelerimiz değil "dedi. Ceylan" bundan sonra evlenmeyi ve çocuk sahibi olmayı da istemiyorum " dedi.

2. sinovax

sinovax Katılımcı

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    15 ÇTL
    Gülsem mi ağlasam mı :) ne kadar kolay evlenip boşanmak.. :)

3. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    289 ÇTL
    Daha 1 sene olmamış normal gerçi bunlara 1 senede olmadan da başka biriyle evlenir sorun yok:)

Sayfayı Paylaş