Ceza Vefat Etti

Ulen Gerçek Sandım Birden..Kalpten Gidiyodum..Adamım O benim..:hey Yapmayın Şöle Şakalar..

Çok saçmalık!biri sizin hakkınızda öldü haberini yapsa hoşunuza gidermi sizi bilmem ama benim hoşuma gitmez:@ size ricam bu konuyu kaldırın
Sırf bu yüzden Ceza ve yakınları kurban kesmişler kötü enerji olmasın diye bir çok sitede şakadanda olsa böyle haberler var ama buda saygısızlık!!!

Ne Saygısızlığı Ya altı üstü bir şaka işte, Hem böylelerine verdiğiniz değerin çeğreğini kendinizi verin, böylelerinin bir faydası varsa oda kendilerine. Bu Şakayı tuttum, pastayıda gönder iftarda yeriz. :)

ya bütün şakalarda korkarımda bunda çok korktum ama komik yazılar ve olaylar da olduğunu görünce espri olduğunu anladım.

OHH BEEE :D

O benim abim gibi Ben onu Ceza olarak değil Bilgin abi olarak seviyorum onun şarkılarıya büyüdüm
Siz insanlara değer vermiyor olabilirsiniz ama ben tüm sevdiklerime değer veririm sizden farkım bu olsa gerek
bu yorumu şahsıma yapmanızın gördüğünüz sagopa resmiyle bir alakası var mı acaba?
Ayrıca dünya böyledir herkes bir kişiyi sevmez, zevkler farklıdır. Bilgin abini sevmek zorunda değilim+sevmiyorum ve onun şarkılarıylada büyümedim.
Bu haberi yapan arkadaş zaten bir şaka yapmış. Eğer bölüme girip komik yazılar olduğunu farketseydiniz belki sizde gülerdiniz...
Saygılar ve iyi günLer....

Top Bottom