1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Yaklaşık 6 ay içinde forumda köklü değişimlerin olacağı bir sürümle karşınızda olacağız. Sistemi test etmek için aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz.

http://www.degisim-sanat.com/_xf2/
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

"KIRMIZI" konulu resimler için anketimiz açıldı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de ankete katılmaya davet ediyoruz...

chatlak guduuuuummm

Konusu 'CerezGünlük' forumundadır ve sorumsuz tarafından 22 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. sorumsuz

sorumsuz Forum Onuru

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    2.880
    Meslek:
    ...
    Yer:
    bileyim?
    Banka:
    165 ÇTL
    selamın aleyküm chatlak guduuuuuuummmmmmmmmmmmm:D
    napıyon gıı ne zamandır görüşmüyoduk:Dgelen giden ev misafir kaynıyo yazışamadık pek:v
    neyse dedikodularımıza kaldığımız yerden devam edelim:D
    ay gudum sen bu aralar bizim burdaki gelişmelerden pek habersiz kaldın yaw:Dbizim şu zuzu varya zuzuu hergele pek yaramazlaşmış anam bide adını shakira şıpsevdi koydum anam gelen geçeene aşık oluyo çatlakmıdır nedir:D
    hele şu asi yok mu asi psikoya bağlamış anacım allahın izniyle yakında pc yle evlendircez yahu resmen normal yaşantısı internete dönmüş
    hele o çılgın_girl yok mu anam oda asi gibi internetkolik olmuş yaanam bu pc yi hangisine alacaz şaştım kaldım valla:Dbak internetkolik dedim aklıma geldi bana bi akrabam internetkolik olmuşun diycene katolik olmuşn demesin mi gülmekten yerlere yıkıldım resmen:D
    ay anommm ah bide kendimi anlatımde sen dinle
    ay bu aralar misafirden öldüm öldüm dirildim gelen yiyo giden yiyiyo:Phiç gideyimde mutfağı toplayım diyen yok anca yeee dayanmışlar hobidigırtlağa geride yansın dünya:Dneyse bende milletin evine gidince öyle yapcam yiyip içip kaçacam:v

anammm guduuuummmmmmmmm bugün pek yoruldum anca bu kadar yazıyom sonra gene görüşürük öptüm kendine iyi bak gudummmmmmm vitaminsiz beyinimmmm:v

2. sorumsuz

sorumsuz Forum Onuru

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    2.880
    Meslek:
    ...
    Yer:
    bileyim?
    Banka:
    165 ÇTL
    selamın aleyküm chatlak gudummmmmmm canım ciğerim kuzu sarmam kabak dolmam mentos kuzummmm :D
    ne zamandır senle yazışmıyoduk özledim nan senii :Dsıpa özletiyo kendini :D özletir yapar sewer öle:D senle yazışmıyalı neler oldu bi bilsen günlük ben sana yazmıyorum ama kağıtlara yazıyorum dağlara taşlara yazıyorum:v(dermişimm:P) ama öle senin gibi günlük değil etrafımda yaşanan komik olayları yazıyom o günlükte adı geçenler okuyup imzalıyo hatta istek günlük bilenem alıyom biliyon muuu:D
    yani diyorumki beni elinden kaçırmamaya bak:D
    günlük sen son gelişmeleri bilmiyon artıkın içiyorum ama sütaşın halis muhlis inek sütünü:Dcok efkarlandım günlük:D aman günlük çok sıkıcısın hep ben yazıyorum ama olmuyoki böleee sıkılıyorum yanii.dur bi dk annem cağırıyo az sonra gelip dwm edicem
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    ceeeeeeeeeeeeeeeeee burdaydım saf görmedin mi beni sende hemn inanıyon haaaaaaa pöfff senlede 2 konu konuşmaya gelmiyo sıkıldım gidiyorum ben yarın gene yazışırız öpüldün sewildin dövüldün sövüldün eee nese bb:D
    mujuk mujuk mujk

3. sorumsuz

sorumsuz Forum Onuru

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    2.880
    Meslek:
    ...
    Yer:
    bileyim?
    Banka:
    165 ÇTL
    bayır aşağı laylon poşetle kayan günlüğüm:D
    damat olduğu halde para zarfı toplayan günlüğüm:D
    kilisede papazla namaz kılmaya çalışan günlüğüm:D
    rüyasında gördüğü ak sakallı dedeyi ninesine ayarlamaya çalışan günlüğüm:D
    dilenciden para üstü isteyen günlüğüm:D
    cehennemi kundaklıyan cılgın türk günlüğüm:D
    yılbaşında şeker toplayan günlüğüm:D
    boş otobüste yer kovalayıp boş yer sanıp milletin çocuğunun üstüne oturan günlüğüm:D
    o.5 ucu olupta vermeyen günlüğüm:D

4. arzum

arzum Forum Tutkunu

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    MuHaSeBe
    Yer:
    İstanbulll
    Banka:
    10 ÇTL
    kızım sen iyimisin yaa uçmuşun bakıyomda günlüğünle aranıza girmek zorunda kaldım yok yok sen hiçççç iyi değilsin:(

5. sorumsuz

sorumsuz Forum Onuru

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    2.880
    Meslek:
    ...
    Yer:
    bileyim?
    Banka:
    165 ÇTL
    yokk anacımm gayet iim valla hem girebilirsin günlügümle arama nolcak :D:v:v

6. arzum

arzum Forum Tutkunu

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    MuHaSeBe
    Yer:
    İstanbulll
    Banka:
    10 ÇTL
    girdim zaten çatlak gudum:D:D

7. sorumsuz

sorumsuz Forum Onuru

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    2.880
    Meslek:
    ...
    Yer:
    bileyim?
    Banka:
    165 ÇTL
    ii yaptın ask ask ask böcaaaammmm benimmmm=)

8. sorumsuz

sorumsuz Forum Onuru

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    2.880
    Meslek:
    ...
    Yer:
    bileyim?
    Banka:
    165 ÇTL
    chatlak gudummmmmmm:D
    deli dolu saf ama iyi yürekli catlak günlüğüm:Dsenle 22:33 saatinde bir salı seyansına başlamış bulunmaktayız
    en son dün yazmışım sana bugünde yazmamak olmaz hani:Dkıymetinide bil ayrıca ilk defa bu kadar tertipli düzenli yazıyorum:Dbugün naptığımı anlatıcam şimdi ii dinle:D
    bugün sabah kaltım pardon kalkmaya uyanmaya calıştım başarılıda oldum hani:Dyüzümü yıkadım kahvaltımı yaptım anneme yardım ettim ewleri topladık amcamlar aradı oraya gittik yengem çok hamarattır ayıptır sölemesi bize mantı yapmış bnde gıtlıktan çıkmış gibi yidim:D sonra yediğimi sindiremedim:D sonracımına amcamn kızlarıyla oturduk buz dewri 3 ü izledik oradaki sid varya komedi yha o cok güldük ona
    hanim hanim bunlar benim yavrularım :D anneniz size kurban olsun:D
    işte yeni ewe geldik bilgisayarı açtım hemen günlük yazim dedim
    eee sen bugün neler yaptın bakım ayrıca bugün herzamanki gibi çok sessizsin:D neyse bu kadar yeter hadi öptüm cüle cüle bb mujuk mujuk mujuk :v

Sayfayı Paylaş