1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Cheesecake

Konusu 'Diyet / Mutfak' forumundadır ve yaren* tarafından 4 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

1. yaren*
    Neşeli

yaren* Herşey olması gerektiği gibi ;) Özel üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Kimseye ihtiyacım yok ben kendime bile fazlayım...
    Banka:
    416 ÇTL

Malzemeler:

Tabanı için:

• 200 gr. kakaolu bisküvi
    • 2 çorba k.tereyağı
    • 1 çay k. tarçın

İç harcı için:

• 200 gr. bitter çikolata
    • 400 gr. labne peyniri
    • 3 yumurta
    • yarı su b. toz şeker
    • 1 paket vanilya

Kek Tarifleri

Karıştırma kabına bisküvileri (doğrayıcıda un gibi olana kadar geçirdiğimiz) tarcını ilave edelim, erittiğimiz tereyağını da alalım ve karıştıralım.

Çukur bir tasa yumurtayı ve şekeri alıp çırpalım. Vanilyayı ve labne peynirini ilave edip karıştırmaya devam edelim. Benmari usulüyle erittiğimiz çikolatayı da katalım karışıma mikserle iyice karıştıralım.
    Pasta çemberinin içine hazırladığımız tereyağlı bisküvi yi alalım. labne peynirli karışımı üzerine dökelim.170 derecelik fırına sürelim.İçine sevginizi katmayı unutmayınız.Afiyet olsun

2. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    Yarın bitmemesi ümidiyle bugün diyete başladım ben .. :D Ama tariflere bakk .. :D