1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Chrome - Google'dan İnternet Tarayıcısı

Konusu 'İnternet' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 3 Eylül 2008 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.323
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.713 ÇTL

Artık google girdiğinizde arama çubuğunun hemen altında artık google'ında tarayıcı pazarına adım attığına dair bir satır ile karşılaşıyoruz.

Google'ın internet tarayıcızı Chrome Beta versiyonu ile kullanıma sunuldu, Xp ve Vista için indirilebilir durumda. Ben indirdim ve şu an itibari ile onu kullanıyorum. Sekmeler sayfanın en üstüne taşınmış ve geçerli tarayıcınızın ayarlarını kurulum sırasında otomatik aktarım yapabiliyorsunuz.

İlgili linke tıkladığınızda sağ üst köşede bulunan Download linkine tıklıyorsunuz. Sisteminiz otomatik olarak tanınarak gerekli versiyon otomatik olarak yükleniyor. Oldukça sade ve işlevsel bir tarayıcı. Sıklıkla uğradığınız sayfaları ayrı bir sayfada depoladığı için bir tıklama ile ulaşabiliyorsunuz.

biz bunu beğendi.
  2. biz

biz Aktif

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    Biz yükledik süper hızlı çalışıyor tavsiye ederim bu konuyu ben açmak istiyordum fakat herkesten önce yine yorumsuz yayınlamış

3. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Ben de indireyim bakalım bir de bunu deneyelim :)

Sayfayı Paylaş