1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

çiçeğimiz solmasın

Konusu 'Aşk' forumundadır ve alemdar tarafından 17 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.544
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.934 ÇTL
    Ben çiçeğimi burada büyüteceğim hani su, hani hava, hani güneş diyeceksin.. Suyu gözyaşım, havası nefesim, güneşi ise, ellerimin sıcaklığı olacak. Bir gün sana tutuşturacağım, o çiçeği... Sana vereceğim tutsak ellerimle, ona iyi bak sevdiceğim. O da bitirecek benim gibi yılları. KJüçücük bir odada arkadaş olacak bana, onu kokladığımda senin kokunu getirecek. Ranzamın yanında ona uzun uzun bakacağım. Tıpkı senin gözlerine baktığım gibi. Evet sevdiceğim bir gün onu sana vereceğim AŞK ımızın solmadığı gibi, çiçeğimizde solmasın...............

2. patik

patik Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    374
    Ödül Puanları:
    3.080
    Meslek:
    Hemşire
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    524 ÇTL
    Çok içli dizeler, yüreğinize sağlık.

3. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.544
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.934 ÇTL
    Teşekkür ederim.. Güzel insanlarla dolu bir ortamda bu mistik havayı solumak insana ilham veriyor ve dökülüyor sayfalar boyu dizeler... Nice dizelere......