Cinsel Organını Gösterip Taciz Etti

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,842
Beğeniler
6,505
Şehir
Seattle.
#1

Muğla'nın Fethiye ilçesinde 3 günde 4 kadına cinsel organını göstererek tacizde bulunduğu iddia edilen, 42 yaşındaki Ş.Y., motosikletle kaçmaya çalışırken kovalamaca sonucu yakalandı.

BENZER SUÇLARDAN DEFALARCA GÖZALTINA ALINMIŞ

Benzer suçlardan defalarca gözaltına alınan Ş.Y., savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldı.

Babataşı ve Patlangıç mahallelerinden 3 günde 4 ayrı taciz şikayeti alan Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, geniş çaplı soruşturma başlattı.

Gündüz yolda yürürken bir kişinin cinsel organını kendilerine gösterdiğini ve sarkıntılık yaptığını iddia eden F.Y., G.T., N.K. ve P.Y., Günlükbaşı Polis Merkezi'ne giderek şikayetçi oldu. Polis ekipleri, kadınların ifadelerinde verdikleri eşkalin uyması üzerine Babataşı Mahallesi'nde şüpheliyi aramaya başladı.

YALINAYAK KAÇMAYA ÇALIŞTI

Polis ekipleri, şikayetçi kadınlarla birlikte yaptığı arama sırasında Ş.Y. ile karşılaştı. Polis aracını görür görmez kıyafetini düzelten ve ardından motosiklete binerek kaçmaya başlayan Ş.Y., ekip otosundaki kadınlar tarafından da teşhis edildi.

Yaklaşık 500 metre ilerleyebilen şüpheli, motosikletten düştü. Ayağındaki terlikleri de düşen Ş.Y., Yalın ayak kaçmayı sürdürdü. Kısa süreli kovalamacanın ardından Ş.Y., güvenlik güçleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Ş.Y., ifadesinin ardından Fethiye Adliyesi'ne sevk edildi, savcılıktaki sorgusunun ardındansa serbest bırakıldı. 
Top