Cinsel organlarını asma kilitle kapatacaklar !

Katılım
9 Ekm 2006
Mesajlar
604
Beğeniler
3
#1


Masaj salonu sahipleri,fuhuş yapılmasını engelleyemeyince ilginç bir çözüm buldu!


Dünyanın en kalabalık Müslüman nüfusunun bulunduğu Endonezya’da masaj salonu sahipleri, salonlarında fuhuş yapılmasının önüne geçemeyince ilginç bir yola başvurdu. Masöz olarak çalışan kadınların pantolonlarına kilit vuruldu. Java Adası’nda bir salon sahibi tarafından başlatılan bu uygulama, televizyonda yayınlanınca ülkenin geneline yayıldı. Sabah işe gelen masözler, işe başlamadan önce pantolonlarını kilitliyor. Anahtarlar salon sahibinde kalıyor.

Tuvalete gitmek için izin şart

Tuvalete gitmek isteyen masözlerin ise, patronlarından anahtarı bir süreliğine kullanmak için izin almaları gerekiyor. Salon sahiplerine göre her ne kadar salonlarında fuhuşa izin vermeseler de bazı kadınlar, erkeklerle anlaşarak odalarda fuhuş yapıyor. Ancak bu önlemlerle fuhuşun önüne geçebiliyorlar. Kadın Hakları Bakanı Meutia Swasono, kilitlerin kadınlara hakaret olduğunu ve uygulamanın çağ dışı olduğunu söyledi. Endonezya’da 207 milyon Müslüman yaşıyor.

‘AMACIMIZ KIZLARIMIZI ERKEKLERDEN KORUMAK’

Java Adası’nda bir masaj salonu işleyen Frangki Setiawan, “Çoğu erkek müşterimiz masajdan sonra oldukça yaramaz olabiliyor. Bizim amacımız kadınları değil erkekleri durdurmak. Kilidi gören erkek, yaramazlıktan vazgeçiyor” diye konuştu.
 

Benzer konular

Top