Cinsel Yaşamınızı Aktifleştirmek İstiyorsanız

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,803
Beğeniler
6,472
Şehir
Seattle.
#1


Baharatların sekse etkisi

Sarımsağın içerdiği alisin, genital bölgelerde kan akışını arttırarak orgazmın güçlenmesini sağlıyor. Acı kırmızı bibere keskin yakıcı tadı veren kapsaisin maddesi ise sinir uçlarının uyarılmasını etkiliyor.

Ön sevişmeye odaklanın

Ön sevişme, cinsel ilişkiye aracı oluyor. Erkeklerin güçlü bir ereksiyon sağlaması için, kadınların ise daha çabuk tahrik olabilmesi için ön sevişme gerekiyor. Beraber duş almak, erotik masaj yapmak, sekse yönelmenizdeki motivasyonu arttıracaktır.

Seks için mola

Çay ve kahve, kan akışınızı etkilyerek, dopomin hormonunu yani heyecan hormonunu harekete geçiriyor. Bu da, seksi daha uzun süreli yaşamanıza imkan sağlıyor.

Alkol seksin önüne geçiyor

Alkol erkeklerin ereksiyon süresini kısaltıyor. Sigara ise, vücutta tahrik olmayı tetikleyen asetilkolini öldürüyor.

Su içmek sekse de faydalı

Su içmek yalnızca kilo vermenize yardımcı olmakla kalmıyor, seks hayatınıza da fayda sağlıyor. Su ihtiyacını yeterli şekilde karşılamış bir vücut, seks sırasında daha aktif oluyor.

Spor cinsel hayatını güçlendiriyor

Egzersizler vücudun testesteron üretmesini sağlıyor, bu da seks hayatınızı doğrudan olumlu şekilde etkiliyor. Çalışmalar spo yapan kişilerin daha kolay orgazma ulaştıklarını gösteriyor.

Libido arttıran yiyecekler

Seks hayatını canlandırmaya giden en etkili yol yiyeceklerden geçiyor. Çikolatadan muza, en sevdiğiniz yiyecekler gücünüzü arttırmanıza yardımcı olur.
 

Benzer konular

Top