Çirkin kadın vardır

Katılım
6 Eyl 2008
Mesajlar
16
Beğeniler
0
#1
Akşamcıların atasözü haline gelen 'Çirkin kadın yoktur, az votka vardır' sözü yalanmış meğer!

İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre, bir erkek alkol almadan önce çirkin bulduğu bir kadını alkol aldıktan sonra da çirkin görmeye devam ediyor. Leicester Üniversitesi’nden araştırmacılar bar, havaalanı, kafe gibi farklı mekânlarda, farklı saatlerde araştırmalar yaptı. Çalışmanın sonucuna göre, araştırmaya katılanlar, alkol almadan önce bir kadını ne kadar çekici buldularsa alkol aldıktan sonra da aynı derecede çekici buldu.

Araştırmayı yürüten Vincent Egan, 240 katılımcıyla gerçekleştirilen çalışmayla ilgili olarak, “Erkeklere alkollü içki içmeye başlamadan önce çeşitli kadın fotoğrafları gösterdik ve çekici bulup bulmadıklarını sorduk. Aynı soruyu alkol aldıktan sonra da sorduk ancak verilen cevaplarda ‘ciddi’ bir fark olmadığını gördük” diyor.
 

dağcı

Forum Tutkunu
Katılım
11 Eyl 2008
Mesajlar
1,796
Beğeniler
12
#9
neyse arkadaşım seninlle faazla tartışmaya girmek istemem ama gerçekten burda yüz güzelliğinden bahsediyosak çirkin kadın yoktur mesala sana en basit bir örnek vereyim kadını anne veya bacımız olarak düşünürsek yada kızımız ne olursa olsun sence çirkinmidir ?
 

Benzer konular

Top