1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Çıt Çıt Saç Nasıl Takılır (Resimli Anlatım)

Konusu 'Bakım & Makyaj & Güzellik' forumundadır ve Paradoks ~ tarafından 21 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Paradoks ~

Paradoks ~ ... Elif ...

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    2.980
    Meslek:
    Yazılım mühendisi
    Yer:
    Konya
    Banka:
    114 ÇTL
    Bayanların son yıllarda tercih ettikleri Çıt Çıt saçlar nasıl takılır kısaca anlatacağız.Çıt Çıt Saç takılışı Çıt Çıt saçları takmadan önce kendi saçlarınıza ve siparişini verip aldığınız çıtçıt saçlara fön çekerek yada maşa yaparak saçınız ile aynı saç şeklinde istediğiniz şekli verdikten sonra saçlarınızın arka kısımlarından ayırmaya başlayarak saç diplerine krepe yapınız ve resimde görüldüğü gibi çıtçıt saçları saçınıza klips tokaları ile tutturunuz.Bu şekilde çıt çıt saçlarınızı takabilirsiniz..

Son düzenleyen: Moderatör: 25 Mayıs 2015
  2. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ Süper Moderatör

Beğenileri:
    7.518
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka:
    91 ÇTL
    çıt çıt nasıl kullanılır ? postiş takma teknikleri ? resimlerle çıtçıt nasıl kullanılır?
    zayıf saçlarımı gür hale getirebilmek için çıt çıtları nasıl kullanmam gerekir? çıtçıt nasıl takılır adım adım resimli anlatım.

çıt çıtlı saç öncesi sonrası
    çıtçıtla saçları gürleştirme
    çıt çıt kullanımı örnek resimler

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

LâL ve Papatya bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş