1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Çocuk OLmak Varya .. . .

Konusu 'Resimli Şiirler' forumundadır ve Çağlayağmur tarafından 2 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.417
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    811 ÇTL

Küsmektir istediğin olmayınca ...öylece bakakalmaktır ağlayacakmışcasına...

Çıkmışçasına yüksek dağların zirvesine ..yaşamaktır hayatı zaferi kazanmışçasına kötülüklere karşı...

Bakıpta aynaya ilk ve son kez masumluğu görmektir..

Hayallerin dolgun dünyasına balıklama dalmak balık tutmaktır..

Saklambaç oynamaktır ağaçların arkasında..hiç bulunamamacasına..!

ve çocuk olarak kalmaktır yüreğin arzuladığı masumluklarda....

Çocuk OLmak Varya .. . .​

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.360
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.871 ÇTL
    Çocukluğum öyle herkesinki gibi renkli falan geçmedi benim. Üzüldüğüm anlar o kadar çoktu ki hala hatırlıyorum, tabi sadece bunlar değil küçük şeylerle ne kadar mutlu olabildiğimi de öyle.

Herşeye rağmen çok özlüyorum çoook...

3. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    :(cocuk lukmu hayatmi :(

4. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.417
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    811 ÇTL
    @YoRuMSuZ bak şimdi çocuklugumu hatırlattın mutluluk ve mutsuzlugun karışık oldugu. Hani şu ''anne bunu al'' deyipte mutlaka alındığı döneminin bize hiçmi hiç yakın olamadıgı dönemlerden gelen bir çocukluk yaşadım. Ama ben bundan hiç bir zaman mutsuz olmadım Şimdiki çocuklar gibi herşey elimizin altında bir ağlamaya bakmıyordu....

Ah ah....

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ocak 2014
  5. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Bende çok özlüyorum.. Şimdiki çocuklar gibi bir sürü oyuncaklarımız olmasada, hatta hiç olmasada.. Ben bunu giymem yada yemem lüksümüz olmasada.. Herşeye rağmen güzeldi.. Çocuktuk ve mutluyduk hayatla yüzleşmemiştik..
    İkimizde aynı yörenin çocuklarıyız ve az çok çocukluk dönemlerimiz benziyordur, bilirsin bizim oraları ve adetlerini.. Bende kendimi eskilerden sayıyorum çünkü benim çocukluğumda da hayat o kadar kolay değildi hemde hiç.. Geniş aile ortamında büyüyorsun ve sevgisini büyüklerinden gizleyen aile ortamında yetişiyorsun.. Şimdiki gibi anne babadan yüz bulma gibi lüksun yoktu.
    Çocukken belki tek özlemimiz çikolata yada oyuncaktı şimdi o kadar çok şey var ki. Çikolata için değil hayatın kendisi için çaba sarfediyoruz.
    Küçük olduğun için hiçbirzaman yeni bişeye sahip olamazdın senden büyüğün herşeyi sana kalırdı bizim zamanımızda, itiraz hakkın katiyen olmazdı..
    Şimdi öyle mi yeni doğan çocuğa herşeyin yenisi alınıyor ve eskiler çöpe..
    Belki zor yaşadık yada yaşayamadık ama yinede güzeldi beee :) masumduk, saftık ve dünyanın kirli düzeninden habersizdik :)
    Belki şimdiki çocuklar herşeye sahip ama bencillerr.. Biz bencil değildik sahip olduğumuzla yetinmesini bilirdik:) Şansız görsekte kendimizi belkide en şanslı bizdik komşumm:)

Sayfayı Paylaş