1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Cocukken Bunlardan Hangisini Yaptiniz?

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve wien06 tarafından 28 Ekim 2008 başlatılmıştır.

1. wien06

wien06 V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Viyana
    Banka:
    292 ÇTL
    Bakkaldan eve gelene kadar ekmeğin bütün kıtır yerlerini koparıp yemek.

-Ağzını tıka basa leblebi tozuyla doldurup karşındakinin yüzüne yaklaşarak ''papaz'' demek.

-Demir parmaklığı olan evlerin önünden geçerken eldeki çubukla parmaklıktan tırrrrrrrrrrrrrrrrrkkk sesleri çıkarıp ev sahiplerini rahatsız etmek.

-Perdeden perdeye uçarak tarzancılık oynamak ve kopan korniş yüzünden anneden hafif yollu terlik yemek.

-Kafayı balkon demirleri arasına,parmakları şişeye veya musluğa sıkıştırmak.

-Aynı anda çekirdek yiyip çiklet çiğnemek ve çürüdükten sonra sakızı onun-bunun saçlarına yapıştırmak.

-Balkona gizlenip gelene geçene su tabancasıyla su püskürtmek veya nişan alıp tükürmek.

-Masanın altına uzak gemisi Atılgan'ı çizip uzaycılık oynamak,çiğnenmiş ekmekiçiyle sivri kulak yapıp Mistit Sıpak olmak.

-''Hadi beni cennete götür'' deyip namaz kılan anneannelerin,dedelerin sırtına atlamak.

-Karlı havalarda sınıfa gizlice kartopu sokup ön sırada oturanların önlüğünden içeri kaydırmak

-Kertenkele yakalamak ve boynuna ip bağlayıp arkadaşlarının yanında gezdirerek hava atmak.

-Küçük yeşil kurbağayı kibrit kutusunun içine koyduktan sonra paketleyip kızlara hediye etmek.

-Evin içine çadır kurup kızılderilicilik oynamak.

-Buzdolabının ışığının dolap kapalıyken de yanıp yanmadığını anlamak için bıçakla dolap kapısının lastiklerini sökmek.

-Oluklu saçtan çatısı olan çay bahçelerinin çatısına taş atıp taşın çatıdan yuvarlanırken çıkardığı sesleri dinlemek.

-Mutluyken Şarlo veya penguen gibi yürümek.Hatta orangutan takliti yapmak.

-Kalkıp gitmelerine yakın misafirlerin papuçlarının bağcıklarını kör düğümlemek yada paçalarına yapışıp beni de götürün demek.

-Yanlış numara çevirip arayanlara ''yanlış numara'' demeyip sesini kalınlaştırarak ''Buyrun,ben Ahmet''diyerek karşı tarafla dalga geçmek

-Apartmanların kapı zillerini veya taksi duraklarının elektirik direklerindeki çağrı zillerini çalıp kaçmak.

-Pizzacıları,kebapçıları arayıp komşunun adına siparişte bulunmak.

-Kedinin dört ayak üstüne düşüp düşmediğini görmek için kediyi balkondan atmak.

-Dişleriyle gazoz açmak,kolayı çalkalayıp ona buna püskürtmek.

2. wien06

wien06 V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Viyana
    Banka:
    292 ÇTL
    Bakkaldan eve gelene kadar ekmeğin bütün kıtır yerlerini koparıp yemek

-Demir parmaklığı olan evlerin önünden geçerken eldeki çubukla parmaklıktan tırrrrrrrrrrrrrrrrrkkk sesleri çıkarıp ev sahiplerini rahatsız etmek.

-Perdeden perdeye uçarak tarzancılık oynamak ve kopan korniş yüzünden anneden hafif -yollu terlik yemek.

-Apartmanların kapı zillerini veya taksi duraklarının elektirik direklerindeki çağrı zillerini çalıp kaçmak.

Ben yukarida yazilanlari yapmistim.:) Gerci bu konuda yazili olmayan daha neler yapmistik:D

3. Safir
    No Mood

Safir Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    151 ÇTL
    Çocukluk yıllarıma döndüm :)

Ek olarak:

-Özellikle bayram sonraları boş şeker kağıtlarını toplayıp içine de taş koyup evcilikte ikram olarak kullanmak, çamurdan yapılan tası tabağı saymıyorum tabii :)

-Su birikintilerinden balık avlamak, ki bu balık dediklerimiz kurbağa yavruları :)

-Sokakta bulduğumuz kedi yavrularını eve taşımak :D

-Sulu boyalarla makyaj yapmak

-Etipufun naylon paketleriyle sinek avlamak :D

vs..

Güzeldi o zamanlar yaaa

4. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL

daha bir çok şey ammada yaramazmışım ben ya :D

5. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Benim de maşallahım varmış :P

6. zemheri

zemheri Usta

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    öğrenci
    Banka:
    6 ÇTL
    Evet çoğunu yapmışım bende hakkaten yaramazmışım :D

Ayrıca oyunlarda hep kral olurdum, arkadaslarımda hizmetkarlar olurdu.. Benden küçükleride sözlerimle hakaret etmeden aglatırdım :)

akşam olmasını beklerdik bahçelerdeki ağaçlara dalmak yani çalmak için :D tabi bunuda oyunla yapardık, saklambaç ideal olurdu bunun için ;)

7. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    :))) benim yaptiklarimin bunun icinde olmayanlar :)) komsunun bahcesinde kabaklari misirlari, meyvelerini :)))daha cok sey vardi :))

Paylasim icin tesekkukurler

8. zeka küpü

zeka küpü Katılımcı

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    öğrenciim :)
    Yer:
    eReĞL!
    Banka:
    1 ÇTL
    Ben de aksine çok uslu bir çocukmuşum zaten küçükken öpmelerine sevmelerine falan izin vermezmişim hemen ağlamaya başlıyordum öyle yabani bişeymişim işte:)

9. arzum

arzum Forum Tutkunu

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    MuHaSeBe
    Yer:
    İstanbulll
    Banka:
    10 ÇTL
    oyunları oynayıp sıra karşı tarafa geldiğinde ben oynamıyorum deyip kaçmak:)
    annemin topuklu ayakkabılarını giyerek merdivenlerden inerdim takur tukur ses çıkararak :)
    camdan su tabancasıyla gelene geçene su atmak bide lazerlerle evlerin içine şekilleri yansıtmak:) bi keresinde yakalanmıştık eve şikayete gelmişlerdi:)

Sayfayı Paylaş