1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

"BENİM DÜNYAM" konulu resim yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de bu yarışmaya katılıma davet ediyoruz...

Cocukken Bunlardan Hangisini Yaptiniz?

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve wien06 tarafından 28 Ekim 2008 başlatılmıştır.

1. wien06

wien06 V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Viyana
    Banka:
    334 ÇTL
    Bakkaldan eve gelene kadar ekmeğin bütün kıtır yerlerini koparıp yemek.

-Ağzını tıka basa leblebi tozuyla doldurup karşındakinin yüzüne yaklaşarak ''papaz'' demek.

-Demir parmaklığı olan evlerin önünden geçerken eldeki çubukla parmaklıktan tırrrrrrrrrrrrrrrrrkkk sesleri çıkarıp ev sahiplerini rahatsız etmek.

-Perdeden perdeye uçarak tarzancılık oynamak ve kopan korniş yüzünden anneden hafif yollu terlik yemek.

-Kafayı balkon demirleri arasına,parmakları şişeye veya musluğa sıkıştırmak.

-Aynı anda çekirdek yiyip çiklet çiğnemek ve çürüdükten sonra sakızı onun-bunun saçlarına yapıştırmak.

-Balkona gizlenip gelene geçene su tabancasıyla su püskürtmek veya nişan alıp tükürmek.

-Masanın altına uzak gemisi Atılgan'ı çizip uzaycılık oynamak,çiğnenmiş ekmekiçiyle sivri kulak yapıp Mistit Sıpak olmak.

-''Hadi beni cennete götür'' deyip namaz kılan anneannelerin,dedelerin sırtına atlamak.

-Karlı havalarda sınıfa gizlice kartopu sokup ön sırada oturanların önlüğünden içeri kaydırmak

-Kertenkele yakalamak ve boynuna ip bağlayıp arkadaşlarının yanında gezdirerek hava atmak.

-Küçük yeşil kurbağayı kibrit kutusunun içine koyduktan sonra paketleyip kızlara hediye etmek.

-Evin içine çadır kurup kızılderilicilik oynamak.

-Buzdolabının ışığının dolap kapalıyken de yanıp yanmadığını anlamak için bıçakla dolap kapısının lastiklerini sökmek.

-Oluklu saçtan çatısı olan çay bahçelerinin çatısına taş atıp taşın çatıdan yuvarlanırken çıkardığı sesleri dinlemek.

-Mutluyken Şarlo veya penguen gibi yürümek.Hatta orangutan takliti yapmak.

-Kalkıp gitmelerine yakın misafirlerin papuçlarının bağcıklarını kör düğümlemek yada paçalarına yapışıp beni de götürün demek.

-Yanlış numara çevirip arayanlara ''yanlış numara'' demeyip sesini kalınlaştırarak ''Buyrun,ben Ahmet''diyerek karşı tarafla dalga geçmek

-Apartmanların kapı zillerini veya taksi duraklarının elektirik direklerindeki çağrı zillerini çalıp kaçmak.

-Pizzacıları,kebapçıları arayıp komşunun adına siparişte bulunmak.

-Kedinin dört ayak üstüne düşüp düşmediğini görmek için kediyi balkondan atmak.

-Dişleriyle gazoz açmak,kolayı çalkalayıp ona buna püskürtmek.

2. wien06

wien06 V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Viyana
    Banka:
    334 ÇTL
    Bakkaldan eve gelene kadar ekmeğin bütün kıtır yerlerini koparıp yemek

-Demir parmaklığı olan evlerin önünden geçerken eldeki çubukla parmaklıktan tırrrrrrrrrrrrrrrrrkkk sesleri çıkarıp ev sahiplerini rahatsız etmek.

-Perdeden perdeye uçarak tarzancılık oynamak ve kopan korniş yüzünden anneden hafif -yollu terlik yemek.

-Apartmanların kapı zillerini veya taksi duraklarının elektirik direklerindeki çağrı zillerini çalıp kaçmak.

Ben yukarida yazilanlari yapmistim.:) Gerci bu konuda yazili olmayan daha neler yapmistik:D

3. Safir
    No Mood

Safir Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    174 ÇTL
    Çocukluk yıllarıma döndüm :)

Ek olarak:

-Özellikle bayram sonraları boş şeker kağıtlarını toplayıp içine de taş koyup evcilikte ikram olarak kullanmak, çamurdan yapılan tası tabağı saymıyorum tabii :)

-Su birikintilerinden balık avlamak, ki bu balık dediklerimiz kurbağa yavruları :)

-Sokakta bulduğumuz kedi yavrularını eve taşımak :D

-Sulu boyalarla makyaj yapmak

-Etipufun naylon paketleriyle sinek avlamak :D

vs..

Güzeldi o zamanlar yaaa

4. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    145 ÇTL

daha bir çok şey ammada yaramazmışım ben ya :D

5. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    134
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    640 ÇTL
    Benim de maşallahım varmış :P

6. zemheri

zemheri Usta

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    öğrenci
    Banka:
    6 ÇTL
    Evet çoğunu yapmışım bende hakkaten yaramazmışım :D

Ayrıca oyunlarda hep kral olurdum, arkadaslarımda hizmetkarlar olurdu.. Benden küçükleride sözlerimle hakaret etmeden aglatırdım :)

akşam olmasını beklerdik bahçelerdeki ağaçlara dalmak yani çalmak için :D tabi bunuda oyunla yapardık, saklambaç ideal olurdu bunun için ;)

7. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    1.171 ÇTL
    :))) benim yaptiklarimin bunun icinde olmayanlar :)) komsunun bahcesinde kabaklari misirlari, meyvelerini :)))daha cok sey vardi :))

Paylasim icin tesekkukurler

8. zeka küpü

zeka küpü Katılımcı

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    öğrenciim :)
    Yer:
    eReĞL!
    Banka:
    1 ÇTL
    Ben de aksine çok uslu bir çocukmuşum zaten küçükken öpmelerine sevmelerine falan izin vermezmişim hemen ağlamaya başlıyordum öyle yabani bişeymişim işte:)

9. arzum

arzum Forum Tutkunu

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    MuHaSeBe
    Yer:
    İstanbulll
    Banka:
    10 ÇTL
    oyunları oynayıp sıra karşı tarafa geldiğinde ben oynamıyorum deyip kaçmak:)
    annemin topuklu ayakkabılarını giyerek merdivenlerden inerdim takur tukur ses çıkararak :)
    camdan su tabancasıyla gelene geçene su atmak bide lazerlerle evlerin içine şekilleri yansıtmak:) bi keresinde yakalanmıştık eve şikayete gelmişlerdi:)