1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Çocukların ilişkiler hakkındaki fikirleri

Konusu 'Aşk' forumundadır ve MeRciMeK tarafından 5 Aralık 2010 başlatılmıştır.

1. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL

"Çocuktan al haberi" vecizesine dayanılarak bu sefer de ilişkiler ve evlilik hakkında fikirleri sorulmuş:

Kiminle evleneceğinize nasıl karar verirsiniz?

Aynı şeylerden hoşlandığın birini bulmalısın. Mesela, erkek spor seviyorsa, kadın da onun sporu seviyor olmasını sevmeli ve cips ve sosunu eksik etmemeli. – Alan, 10 yaşında

Büyümeden önce kimse kiminle evleneceğine karar veremez. Tanrı bu kararı çoktan vermiştir ve senin de kiminle eşleştiğini bulman gerekir. – Kristen, 10 yaşında

Evlenmek için doğru yaş nedir?

33 en uygun yaş çünkü onu çoook uzun zamandır tanıyor olmanız için yeterli bir yaş. – Camile, 10

Evlenmek için uygun bir yaş yok. Evlenmek için aptal olmak gerekir. – Freddie, 6 yaşında

Yabancı birisi iki insanın evli olduğunu nerden anlar?

Aynı çocuklara bağırıp bağırmadıklarına bakarak tahmin edebilirsiniz. – Derrick, 8 yaşında

Anne ve babanızın ortak yanı nedir sizce?

İkisi de daha fazla çocuk istemiyor.-Lori, 8 yaşında

İnsanlar randevulaştıklarında ne yaparlar?

Randevular eğlenmek içindir ve insanlar bunları birbirlerini tanımak için kullanmalıdır. Yeterince dinlerseniz erkeklerin bile söyleyecek şeyleri var. - Lynnette, 8 yaşında

İlk randevuda, birbirlerine sadece yalan söylerler ve bu da ikinci kez bulaşmaları için yeterli olur. – Martin, 10 yaşında

Kötü giden bir ilk randevuda ne yapardınız?

Eve gider ve ölü rolü yapardım. Ertesi gün de tüm gazeteleri arar ve ölüm ilanlarında bana yer verdiklerine emin olurdum. –Craig, 9 yaşında

Birisini öpmek ne zaman uygun olur?

Zengin olduklarında. – Pam, 7 yaşında

Yasalara göre 18 olmak zorundasınız, eh yasaları bozmak istemem. –Curt, 7 yaşında

Olay şudur: eğer birisini öperseniz, onunla evlenmek ve çocuk yapmak zorundasınız. Doğru olan bu. – Howard, 8 yaşında

Bekar olmak mı daha iyi evli olmak mı?

Kızlar için bekar olmak ama oğlanlar için değil. Çünkü onlar ortalığı toparlayacak birisine ihtiyaç duyar. – Anita, 9 yaşında

Eğer insanlar evlenmeseydi, dünya nasıl daha farklı bir yer olurdu?

Ortada bunu anlatacak bir sürü çocuk olurdu, değil mi? –Kelvin, 8 yaşında

Bir evliliğin yürümesini nasıl sağlarsınız?

Karınıza, bir kamyona benzediği zaman bile güzel olduğunu söyleyerek. – Ricky, 10 yaşında

2. Schweppes

Schweppes Forum Tutkunu

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    DedeKtif
    Yer:
    Uğrunda gemilerin karadan yürütüldüğü yerden:)
    Banka:
    55 ÇTL
    bu konu açıktı hatırlıyorum yıllar öncee silinmediyse tabi :D

3. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    Baktım da benzer konular var aynısını göremedim ben..Görürsen sen söyle sileriz o zaman ( :

4. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL

Bu çocuk çok zeki :) Ben 2 yıl öncesine kadar bile böyle düşünüyordum :D:D

:D:D eee güzel cevap :D