Çok Az ÇTL Veriliyor

Yeni bir konu başlığı açmamız halinde 18 Çtl kazanırken forum oyunu oynarken oyun başına 50 Çtl miz düşüyor. Bu uygulama bana biraz acımasızca geldi. Yani bir oyun oynamak için 3 konu açmak bile yetersiz kalıyor.

Ya açılan konularda daha çok ÇTL kazanılsın ya da şu oyun fiyatları düşürülsün. Hatta oyunlar bedava olsa daha güzel olur :D

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
Sende paralı oyunlardan oynama :P

bedava flash ve forum oyunları var dimi hem bütçeyede uygun :D

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
Zevk ve tercih meselesi diyorum. Durumdan şikayeti olmayan Zeyno ve türevi arkadaşlara aynı uygulamayla devam edebilirsiniz :D
fazla çtlden zarar gelmez tabi ama ben her türlü ihtimale karşı söyledimm :P
Ztn Tüm çtllerim gitti benim kazanmam lazım biraz :D

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Arkadaşlar sadece eğlenmek olmaz aynı zaman da çalışarak etrafımıza da faydalı olmamız lazım değil mi ama.Bir konu bir oyun oh ne güzel.Bir konu aç bir oyun oyna.:D

Bu arada Zeynoo daha yeni 5000 çtl kazanmış birine hiç benzemiyorsun ne yaptın çtleleri.

Bu kısım kısık sesle yazılmıştır.:D
Daha fazla çtl kazanmak isteyen arkadaşlara bir tiyo vereyim.Biyografiler bölümüne açılan her konuyla yanlış hatırlamıyorsam bir oyun oynanabiliyor.Laf aramızda o bölümden çok ekmek (çtl)yedim

Takım
GALATASARAY
Evet evet jeriko hatırlatmış :) 75 ÇTL kazandıran bölümler varken bir oyunun 50 ÇTL ye oynanması çok değildir sanırım :) Hem rekor durumunda kasanıza attığınız 1000 ÇTL liye de unutmamak gerek :)

Sevgili karambol rekorlarını da gördüm ayrıca :D