1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

cok konu varda :(

Konusu 'İtiraflar' forumundadır ve Hazangülü tarafından 24 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    aslinda okdar cok itiraf edilecek konu varki ama kim nerde ne zaman iste sorun burda..

ama ben sunu itiraf edeyimki benim forumdan sogumam icin elden gelen yapiliyor simdiye kadar basarilmadi ama bundan sonrasi bilmiyorum belli degil :((

Ben hak etmedim :(((

bazen yada cogu kez diyeyim benimde bir insan oldugum unutuluyor :( ama bende bir insanim tipki herkes gibi belki tek kotu yanim var icinde zirnik kadar kötuluk olmayan kimse icin kotuluk ve fidne ficir dusunmeyen herkesin iyiligini isteyen ve uzuldukce agladikca konusmayip herseyi icine atan :(

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Burası bir aile yesim434. Her ailede olmaz mı arada yaşanan sorunlar. Belki de bu süreçten geçmek bile gerekiyor bağların ne kadar güçlü olup olmadığını görmek için. Ama gönül isterki herşey dört dörtlük olsun bu da mümkün değil.

3. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    En guzel yapacagim bu artik susma hakkimi kulanacagim :(((

4. Sevgi.2

Sevgi.2 Aktif

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Ülkemin her karışı
    Banka:
    3 ÇTL
    Sevgili yeşim 434, ben bu foruma ilk geldiğimde ilk tanıdıklarım arasında sen vardın,yorumlarınla katılımınla tanıdım seni.Yani bu evin sahiplerindensin bence.O halde ev sahibi olarak soğumaktan,vazgeçmekten bahseden en son kişi bile olmamalısın.Ben de küçük sorunlar yaşadım ama doğrusu bir süre sonra elim yine sık kullanılanlarda cerezforumu aradı.Sen de vazgeçme.Burası Yorumsuz'un dediği gibi bir aileye benziyor.Ufak-tefek sorunlar aileyi dağıtmaz.Günümüz ilişkilerinin çabuk yıkılması,kısa sürmesi düzenini biz burada yıkalım olur mu canım?

5. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    Sevgili Yeşim434 seninle baya muhabbet ettik.İlk üye olduğunu söylemiştin çok kıskandım:kik Sen konularınla yorumlarınla buraya renk katan renkli bi kişiliksin.Yorumsuzda demiş zaten burası bir aile ortamı gerçekten öyle olmasa bu kadar kısa sürede beni aranıza alırmıydınız.Ne olursa olsun sen soğuma.

Sayfayı Paylaş