1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

"BENİM DÜNYAM" konulu resim yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de bu yarışmaya katılıma davet ediyoruz...

Cooler Master yeni işlemci soğutucusu Hyper 212 EVO'yu tanıttı

Konusu 'Yazılım / Donanım / İşletim Sistemleri' forumundadır ve YounG_MaN tarafından 28 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. YounG_MaN

YounG_MaN Usta

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL

Cooler Master yeni işlemci soğutucusu Hyper 212 EVO'yu duyurdu. 120 x 80 x 159mm boyutlarında ve 569 gram ağırlığında olan soğutucu, bakır tabana ve işlemci ile doğrudan temas kuran dört adet bakır ısı borusu ile çok sayıda alüminyum yaprağa sahip.

600-2000 devir/dakika hızında çalışan ve çalışma hızına göre 9-36 dbA gürültü yaratan 120mm çapında fanın kullanıldığı Hyper 212 EVO, Intel'in LGA 775/1155/1156/1366 ve AMD AM2/AM2+/AM3/AM3+/FM1 formundaki işlemcilerine destek sunuyor.

Ekim ayında piyasaya çıkacak Hyper 212 EVO'nun fiyatı ise 34.90 Avro olarak belirlenmiş.

2. velizrsln

velizrsln Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    teşekkürler dostum

Sayfayı Paylaş