1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Çorum Boğazkale Lisesi

Konusu 'Liseler Rehberi' forumundadır ve Mc_ÖRGE tarafından 24 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. Mc_ÖRGE

Mc_ÖRGE HalaMadrid

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    1.330
    Meslek:
    Kaptan
    Yer:
    İzmir
    Banka:
    714 ÇTL

Okulumuz 1968 yılında Boğazkale Ortaokulu adı altında açılmıştır. Okul Boğazkale İlkokulunda bir yıl, ertesi yıl da Boğazkale Belediyesi�ne ait bir binada eğitim ve öğretime devam etmiştir. 1971�den itibaren de Boğazkale Ortaokulu binasında eğitim faaliyetlerini sürdürmüştür. 1984-1985 yılında ilköğretim okuluna dönüştürülmüştür. 1989-1990 Eğitim Öğretim Yılı�nda ilköğretim okulu kapatılarak ortaokul binasında lise ve ortaokul birleştirilerek Boğazkale Ortaokulu olarak eğitim ve öğretimine devam etmiştir. 1994 yılında okulumuz yeni binasında Boğazkale Lisesi olarak hizmet vermeye başlamış, bir yıl sonra da Boğazkale Çok Programlı Lisesi olarak adı değiştirilmiştir. Okulumuz 2007-2008 Eğitim Öğretim yılından itibaren bünyesinde bulunan Muhasebe Bölümü'nün kaldırılması nedeniyle normal liseye dönüştürülerek Boğazkale Lisesi ismini almıştır.

Okulumuz şu an genel lise bölümü olarak eğitim vermektedir. Okulumuzda 12 öğretmen, 2 hizmetli ve 75 öğrenci bulunmaktadır.

TELEFON : 0 364 452 22 02 / 0364 452 20 20

FAKS: 0 364 452 22 02

e-mail: bogazkalelisesi@hotmail.com

Web sitesi: [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Sayfayı Paylaş