1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Çorum Cumhuriyet Lisesi

Konusu 'Liseler Rehberi' forumundadır ve Mc_ÖRGE tarafından 24 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. Mc_ÖRGE

Mc_ÖRGE HalaMadrid

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    1.330
    Meslek:
    Kaptan
    Yer:
    İzmir
    Banka:
    714 ÇTL
    [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

OKULUMUZUN TARİHÇESİ
    Okulumuz 1994-1995 Eğitim -Öğretim Yılında 158 öğrenci ile eğitim öğretime başlamıştır.Aynı yıl bir aylık gecikme ile okulumuz bünyesinde yabancı dil ağırlıklı lise açılarak 38 öğrencisi ile eğitimöğretimebaşlamıştır.
    Okulumuz resmi açılışı 28 ekim 1994 tarihinde ilimiz valisi Mustafa Yıldırım, Belediye Başkanı Prof. Dr. Arif Ersoy , Millet vekili A.Adnan Türkoğlu,Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kiraz ve diger daire müdürlerinin katılımı ile yapılmıştır.Valimiz Mustafa Yıldırım okulumuzun açılış kurdelasını keserek 3 adet Türk Bayrağı hediye etmiştir.Okulumuzdan 2006-2007 eğitim öğretim yılı itibari ile 3463 ögrenci mezun olmuştur.

Web Adresimiz
    [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Tel: 0364 226 39 88
    Fax: 0364 226 39 89
    Adresimiz
    Ulukavak Mah. 2.Sakarya Cad. MERKEZ / ÇORUM

Sayfayı Paylaş