1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Cris İstanbul'da

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve aslann tarafından 5 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. aslann
    Ruhhastasi

aslann Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!

Beğenileri:
    499
    Ödül Puanları:
    5.330
    Yer:
    MAVİ
    Banka:
    115 ÇTL
    Galatasaray'ın Lyon'dan transfer ettiği Cris İstanbul'a geldi

Ujfalusi’nin sakatlığının ardından Galatasaray'ın Lyon'dan transfer ettiği Brezilyalı savunma oyuncusu Cris, İstanbul'a geldi. Tecrübeli futbolcuyu havaalanında Galatasaraylı taraftarlar karşıladı.

"ÇOK ZOR BİR GRUPTAYIZ"

Cris, Galatasaray TV'nin canlı yayınına katıldı. Soruları yanıtlayan Brezilyalı defans oyuncusu, "Galatasaray gibi önemli bir camiaya imza atmaktan dolayı çok mutluyum. Teklif geldi, oturduk konuştuk ve anlaşmaya vardık" dedi.

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakiplerini değerlendiren ve daha sonra hedeflerini açıklayan Cris, "Kariyerimde yeni bir dönem başladı. Şampiyonlar Ligi'nde oynayan ve çok kaliteli oyuncuları olan bir takıma geldim. Melo, Elmander gibi oyunculara karşı daha önce oynadım. Şampiyonlar Ligi'nde çok zor bir gruptayız. Manchester United, Braga gibi ekipler var. Amacım, Galatasaray'a yardımcı olmak" ifadelerini kullandı.

Cris sözlerinin sonunda, "Bir an önce Galatasaray'da çalışmalara başlamak, hazırlıklarımı tamamlayıp sahaya çıkıp mücadele etmek istiyorum" diye konuştu.

(HT)

Sayfayı Paylaş