Çukurca'da mayınlı saldırı 8 şehit

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Kimseye ihtiyacım yok ben kendime bile fazlayım...

Hakkari-Çukurca karayolunun 15. kilometresinde bulunan Vali Erdoğan Gürbüz çeşmesi yakınlarında askeri konvoyun geçişi sırasında bu sabah saat 09.00'da patlama meydana geldi.

Terör örgütü tarafından düzenlenen mayınlı saldırıda 8 asker şehit oldu..

Hakkari-Çukurca karayolunda meydana gelen mayınlı saldırıda şehit olan askerlerin sayısı 8'ye yükseldi.

YARALI ASKERLER ŞEHİT OLDU
Alınan bilgiye göre, patlama, Hakkari-Çukurca karayolunun 15'inci kilometresindeki Vali Erdoğan Gürbüz Çeşmesi yakınlarında bu sabah saat 09.00'da meydana geldi. Askeri konvoyun geçişi sırasında meydana gelen patlamada ilk belirlemelere göre 1 asker hayatını kaybetti, çok sayıda asker de yaralandı. Yaralı askerlerden 7'sının hayatını kaybetmesi üzerine şehit sayısı 8'ye yükseldi.Yaralı asker sayısı ise 9 olarak belirlendi.

BeReNN

Özel Üye
Özel üye
Bu mübarek ayda Allah belalarını versin hain köpeklerin Hala sonu gelmiyo bu haberlerin gelmezde başımızda bu kadar vatan haini olursa.

Allahtan Rahmet diliyorum yakınların başsağlığı diyorum yine ocaklar yandı yine analar kahroldu:(

alemdar

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
ALLAH ıslah etsin. Ne amaca neye çaba ettiklerini bile bilmeyen adiler...ALAH ' ım sen onlara fırsat verme, sen askerimizi koru... AMİN.