1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

"BENİM DÜNYAM" konulu resim yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de bu yarışmaya katılıma davet ediyoruz...

(D)üşüyorum... (D)uyuyor musun...

Konusu 'Aşk' forumundadır ve iLk_NuR tarafından 21 Eylül 2008 başlatılmıştır.

1. iLk_NuR

iLk_NuR Üstat

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    meLekLerin arasından:)
    Banka:
    118 ÇTL
    Bu kaçıncı qün yokLuqunLa e$ oLduqum? Kaçıncı qece kimbiLir kanter içinde qeçirdiqim... Kaçıncı yokoLu$ ,kaçıncı diriLi$...

unuTacaktım...

UnutmaLıydım ya beLki de...!

OLMADI...

U-NU-TA-MA-DIM!

Soquk duvarLara anLatıyorum $imdi seni, seSsizLiqe, qeceye ... Ve FECRE, qün aqarmadan... Uyuyamadan... AkLımda 1001 dü$ünceyLe,yine sana doyamadan...

Seni anLatıyorum...GözLerinin qüzeLLiqini, duru$unun asaLetini ve o qünü,qezdiqimiz yerLeri, mutLuLuqumuzu anLatıyorum,yüreqime vurduqun mühRünü...Ve daha nicesini.... hiSsediyoRmuSun?

(D) uyuyoRmusun?

Sen uykunun biLmem kaçıncı evResindeyken ben seni dü$ünmekten bitap (D)Ü$ÜYORUM! GözLerimin kankıRmızıLıqını qizLeyip de qeceden,cümLeLerimdeki hüzne batıp,içten içe bitiyoRum. Hani hissedeRsin beLki diye kapıLarımı hep aCık tutuyoRum. GeL diyoRum qeL... Habersiz qeL,sebepsiz qeL,seSsiz ya da $ahLanarak...

"GEL"

BekLiyorum...

UMUDUN BİTTİGİ 1 YER YOK BENİM DÜNYAMDA!

Bütün kırıLmı$ daLLara raqmen, ufacık bir daLa tutunmu$ da bekLiyor aciZ ruhum... Varsın acıLara qebe oLsun yüreqim, vaRsın siyahLara mesken oLsun bicareLiqim... Ama tuttuqum daLı bırakamam, öLüme götüRse biLe umudum biLdiqim...

1 sen vaRdın ya yüreqimde, yine 1 sen varsın ve HEP OLACAKSIN...
    Ya sen ya hiç diyemiyor qönüL ,YA SEN YA DA... SEN...
    Sensizken, heR qecen qünüm qectiqiyLe kaLmıyor, 1 paRca qötürüyoR benden... Ses edemiyoRum, kızamıyoRum, sövemiyoRum ya da savunamıyoRum kendimi fütuRsuzca...
    Hayatımın nasıLda yava$ yava$ cıkmaza sürükLendiqini izLiyorum sadece, çareSizce...
    Ama hala ufukta 1 qüne$ var,az 1 ı$ık... Bu biLe yetiyoR nefes aLmama...

eLindekiLerLe yetinmeyi biLmeLiymi$ ya insan öqrendim i$te...

Susacaktım, suSmadı yüReqim...

aqLıyorum $imdi,tükeniyoRum, ama bekLiyoRum...

"GEL HADİ..."

(D) Ü$ÜYORUM...

(D) UYUYORMUSUN?

alıntı

2. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.942
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Banka:
    4.287 ÇTL
    Bu kaçıncı qün yokLuqunLa e$ oLduqum? Kaçıncı qece kimbiLir kanter içinde qeçirdiqim... Kaçıncı yokoLu$ ,kaçıncı diriLi$...

unuTacaktım...

UnutmaLıydım ya beLki de...!

OLMADI...

U-NU-TA-MA-DIM! :( :(

Teşekkürler İlknur