1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

DailyMotion Tekrar Kapatıldı

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve k@LpSiz_K@fKéF tarafından 7 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

1. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL

Youtube’tan sonra ülkemizde en çok kullanılan video paylaşım portalı olan DailyMotion, tekrar kapatıldı.DailyMotion bir süre önce engellemiş, fakat daha sonra tekrar serbest bırakılmıştı.

Engelleme sebebi olarak şu madde yazıyor ; "T.C.Beyoğlu Cumhuriyet Başsavcılığı'nın 24.03.2009 tarih ve 2009/25 sayılı kararı gereği erişime kapanmıştır." Sitede yer Teknoloji üretilerek tasarlanan bu siteleri kapatmak yerine, kendilerini teknoloji üretmeye çalışsalardı, beklide teknolojiden bu kadar geri kalmazdık.

aLınTı..

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.322
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.712 ÇTL
    Hayret ya nooluyoruz böyle. Daha yeni bb Code'unu eklemiştim :@

3. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Aslinda kapatilma nedenleri ortada :( gercekten okuyunca inanki utaniyorsun cogu yerde sadece kufurr yada baska seyler yurt disindan böyle seyler olmuyormu diyeceksiniz oluyor ama inanki cok az ve hic birseyin kiymetini bilmiyoruz iki kendini bilmez sahislar yuzunden adam gibi adamlarda payini aliyor gercekten cok aci hic :((
    ben surekli yotubeyi gezen biri olarak inanki cok nadir tsk mesajlari gerisi hep küfür böyle olmamali diyorum yabizler cahil insan degiliz hepimiz okumus insanlarin ya

4. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    dün video eklemek isterken farkettim video paylaşım sitelerini kapatmak yerine farklı ceza uygulamalarına neden gidilmiyorsa

5. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL

Haklısınız ama kapatmanın çözüm olduğuna inanmıyorum
    Küfür edenlerin yorumları silinebilir yada uzaklaştırılabilir
    Bilmiyorum ben kapatılmasına karşıyım ki zaten proxy aracılığıya giren yine giriyor.
    Yapılan iş bence sadece erişimi zorlaştırmak.

6. poLyanna

poLyanna Katılımcı

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İyiLer Diyarı :)
    Banka:
    5 ÇTL
    Ben farkında değildimm bizim pcden yotubeda dahil video sitelerine girildiği için
    Bende sorunsuz video ekliyorum sanıyodum :@
    Ayarlarıyla oynamayanlar videoları göremicek yani püfff :(

Sayfayı Paylaş