1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Damda Uçurtma Uçuran Çocuk, Düşüp Öldü

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve BeReNN tarafından 3 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

1. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    289 ÇTL
    Adana'da 5 yaşındaki İhsan Akdoğan adlı çocuk, evin damında uçurtma uçururken yaklaşık 2,5 metre yükseklikten aşağı düştü.

Üzerine bastığı biriket de kafasına düşen talihsiz çocuk, hastanede hayatını kaybetti. Askerden izine gelen acılı baba, "Benim izin günüm bitti. Ancak oğlum öldü. Oğlumun acısı dinene kadar komutanlarımdan biraz daha izin istiyorum" dedi.

Seyhan İlçesi'ne bağlı Havuzlubahçe Mahallesi'nde oturan 5 yaşındaki İhsan Akdoğan, anne ve babası nişana gittiği sırada, komşularının damına çıkarak uçurtma uçurmaya başladı. Uçurtmayı havalandırmak için bir biriketin üzerine çıkan çocuk, biriket kırılınca uçurtmasıyla birlikte yere düştü. Gürültü üzerine dışarı çıkan ev sahipleri, çocuğu kanlar içinde buldu. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi'ne kaldırılan küçük çocuk kurtarılamayarak öldü.

Samsun'un Vezirköprü İlçe Jandarma Komutanlığı'nda vatan görevini yapan ancak fıtık ameliyatı nedeniyle hava değişimi için Adana'da olan baba Süleyman Akdoğan (21) ve yakınları ölüm haberini alınca sinir krizi geçirdi. Baba Akdoğan, "Biz nişana gitmiştik. Oğlumun uçurtma uçururken düştüğünü öğrendim. Hastanede kurtarılamadı. Benim izin günüm bitti. Ancak oğlum öldü. Oğlumun acısı dinene kadar komutanlarımdan biraz daha izin istiyorum" dedi.

Sayfayı Paylaş