DeFacto 2016 İlkbahar–Yaz koleksiyonunda “modern” etki

Katılım
23 Ekm 2015
Mesajlar
295
Beğeniler
15
Yaş
33
#1
Türkiye’nin en büyük hazır giyim ve moda markalarından DeFacto, 2016 İlkbahar–Yaz koleksiyonlarına yansıttığı modern dokunuşlar ile moda takipçilerini mutlu edecek trendy detayları birarada sunuyor. DeFacto, modern havanın hakim olduğu yeni koleksiyonlarında, form ve desenlerin sınırsız kombiniyle sağlanan enerjik ve göz kamaştıran bir etki yaratıyor.

Modayı lüks olmaktan çıkarıp, herkes için ulaşılabilir kılmayı hedefleyen Defacto,2016 İlkbahar-Yaz Kadın Koleksiyonu’nda sezon trendlerini yansıtan modern tarzıyla dikkat çekiyor. Modayı takip etmek ve kendi tarzını yaratmak isteyen kadınlara sunduğu göz kamaştırıcı koleksiyonda, günlük stili geceye taşıyan ve ilham veren detaylar öne çıkıyor. Koleksiyonun en favori dokunuşu desenler, hemen her parçada boy gösteriyor, aynı deseni içinde barındıran alt üst kombinler trendy görünüm için sınırsız seçenekler sunuyor.


DeFacto kadını bol paçalar, volanlı elbiseler ve pastel tonlarla göz kamaştıracak


Defacto 2016 İlkbahar-Yaz Kadın Koleksiyonu’nda bol paça pantolondan askılı bluzlara, seramik baskılı çiçekli elbiselerden şortlara uzanan eğlenceli bir yelpaze sunuluyor. Omuzu açıkta bırakan elbiseler ve bluzlar günlük stile kadınsı bir dokunuş katarken, siyah ve beyaza vurgu yapan grafik desenler tam da modernizmin kalbine oturuyor. Favori parçalar arasında yerini alan fırfırlar ise yazın enerjisini hareketlendiriyor. Yerlere kadar uzanan fırfırlı elbiseleri kombinleyen aksesuarlar da yaz sıcaklığını yansıtıyor.


Sezonun renk paletini oluşturan pastel tonlar arasında da narçiçeği, beyaz ve mavinin türlü tonu öne çıkıyor. DeFacto kadını, yaz esintisi yaşatan kıyafetlerini kombinleyeceği, hasır şapkalar ve çantalar, 90’lardan gelen halka küpeler ve rengarenk sandaletler ile ilkbahar-yaz sezonunda da göz kamaştıracak.
 

Benzer konular

Top