DeFacto’dan“Mükemmel Uyumlu” çiftlere özel kampanya

Katılım
23 Ekm 2015
Mesajlar
295
Beğeniler
15
Yaş
33
#1
DeFacto, Sevgililer Günü için ”mükemmel uyumlu” çiftlere özel sürprizler hazırlıyor. DeFacto Perfect Fit kampanyasında, mini testi çözerek eğlenceli oyuna katılan çiftler pek çok ödül kazanma şansına sahip olacak. DeFacto müşterileri ayrıca AVM’lerde kurulacak Aşktölye’lerde de özel hediyeler tasarlama fırsatı bulacak.Türkiye’nin en büyük hazır giyim ve moda markalarından DeFacto, müşterilerini şaşırtmaya ve mutlu etmeye yeni koleksiyonuDeFactoPerfect Fit ile devam ediyor. Vücudu toparlayan, saran ve zayıf gösteren elbiseler, toparlama özelliğiyle vücudu şekillendiren pantolonlar ile kruvaze ve likralı gömleklerden oluşan DeFacto Perfect Fit koleksiyonuyla DeFacto şıklık ve zerafeti bir arada sunuyor. Bedene mükemmel uyum gösteren ürünler sunan DeFacto, 14 Şubat Sevgililer Günü için ilişkilerinde de “Mükemmel Uyumlu” çiftlere özel sürprizlerle dolu bir kampanya düzenliyor. Sevgililere özel ayrıcalıklar sunan DeFactoPerfect Fit kampanyasında indirimler, kişileştirilebilen hediye seçenekleri ve eğlenceli bir oyun sonunda kazanılan ödüller, mükemmel uyum sergileyen çiftleri bekliyor.


Sevgilinizle ne kadar uyumlusunuz?


DeFacto Perfect Fit kampanyasında, çiftlereözel hazırlanan mini testi çözenler hem birlikte eğleniyor hem de sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalıyor. DeFacto Perfect Fitadresindeki mini testle aşktaki uyumunu ölçerek mükemmel çift olduğunu kanıtlayanDeFacto müşterileri,yapılacak çekiliş sonunda romantik bir akşam yemeğinden, iPhone 6 cep telefonuna, özel yemek workshop’undanDeFacto hediye çeklerine kadar pek özel hediyenin sahibi olacak. 9Şubat –22 Şubat tarihleri arasında geçerli kampanyada ödül kazananların isimleriDeFacto Perfect Fitadresinden duyurulacak.


Aşktölye’de sevgilinizin hediyesini tasarlayın


DeFacto’nunSevgililer Günü’ne özel hazırladığı sürprizlerden biri de Aşktöyle.DeFacto'dan 75 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, 12-14 Şubat tarihlerinde,İstanbul Cevahir, İstanbul Maltepepark,İstanbul Forum, Mall Of İstanbul, İzmir Optimum ve İzmir MavibahçeAVM’lerdeyer alacakAşktöyle’lerde özel moda danışmanından yardım alarakaşklarını simgeleyen aksesuarlarekleyebiliyor ve hediyelerini kişiselleştirebiliyor. DeFacto müşterileri, aldıkları ürünlere eşlerinin ya da sevgililerinin adını, özel tarihlerini yazarak, kalpler ekleyerek veyabileklik, anahtarlık gibi aksesuarlar tasarlayarak sevgilisine romantik ve ona özel bir hediye hazırlama şansını yakalıyor.
 
Top