Değişime açık mısınız?

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
Katılım
21 Tem 2009
Mesajlar
4,979
Beğeniler
53
#1
Kendiliğinden değişim
Sizin değişmek ya da olduğu gibi kalmak arasında özellikle yaptığınız bir seçim yok. Koşulları değişmek ya da değişmemek için zorlamak yerine, yeni hallere uyum sağlamaya çalışmayı tercih ediyorsunuz. Ama zorlanarak gerçekleştirilen değişime de inanmıyorsunuz. Devrimden değil evrilmeden yanasınız. Kendi koşulları içinde, zamanla, eskiyerek değişmekten yanasınız.
 

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
Katılım
21 Tem 2009
Mesajlar
4,979
Beğeniler
53
#2
Bu anlamda maymun iştahlılıktan uzak bir kişiliğiniz var. Bir şeyleri sadece yeni oldukları için isteyenlerden değilsiniz. Eskiye de her zaman bir şans vermek gerektiğinden yanasınız. Ama artık işe yaramayanı elde tutmak gibi bir tutkunuz da yok. Değişim konusunda doğaya ve mantığınıza güveniyorsunuz

doğru çıktı:)
 

Suskun

V.I.P
V.I.P
Katılım
16 Mrt 2009
Mesajlar
23,140
Beğeniler
322
Şehir
Türkiye
#3
Kendiliğinden değişim
Sizin değişmek ya da olduğu gibi kalmak arasında özellikle yaptığınız bir seçim yok. Koşulları değişmek ya da değişmemek için zorlamak yerine, yeni hallere uyum sağlamaya çalışmayı tercih ediyorsunuz. Ama zorlanarak gerçekleştirilen değişime de inanmıyorsunuz. Devrimden değil evrilmeden yanasınız. Kendi koşulları içinde, zamanla, eskiyerek değişmekten yanasınız. Bu anlamda maymun iştahlılıktan uzak bir kişiliğiniz var. Bir şeyleri sadece yeni oldukları için isteyenlerden değilsiniz. Eskiye de her zaman bir şans vermek gerektiğinden yanasınız. Ama artık işe yaramayanı elde tutmak gibi bir tutkunuz da yok. Değişim konusunda doğaya ve mantığınıza güveniyorsunuz.


ilk testi sen yapıyorsun demekki :)
 

Benzer konular

Top