1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Dehşete Düşüren Dev Çukur

Konusu 'İlginç Yazılar' forumundadır ve cemree tarafından 25 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. cemree
    Eğlenceli

cemree =)=) V.I.P

Beğenileri:
    3.743
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.757 ÇTL

03.Haz.2010

Guatemala’da Pacaya yanardağı’nın patlamasıyla yaşanan doğa olayları büyük korku yaşattı.

Bundan sadece birkaç gün önce Orta Amerika’da yer alan Guatemala’da Pacaya yanardağı patladı ve ülke genelinde büyük korku yarattı. Oluşan korku ve panik sadece yanardağın patlaması sonucunda meyda gelen lav ve küller nedeniyle değil, meydana gelen akıl almaz doğa olayları nedeniyle de herkeste bir şok yarattı. Bu sayfada gördüğünüz fotoğraf akıl almaz doğa olayını en etkileyici şekilde aktaran görüntü olarak akıllara kazındı.

10 metre yükseğe kül püskürten Pacaya’nın etkilerinden insanları korumak için 2000 kişi sığınaklara yerleştirildi, 800 ev hasar gördü. Şaşırtıcı yer yarılması olayı ise Ciudad de Guatemala şehrinde meydana geldi. Yer altındaki su tünellerinin zaman içerisinde toprağı kaydırması ile güçsüzleşen bölge, yanardağın yarattığı basıncın etkisi ile dibe çöktü ve bu görüntüyü yarattı. Tüm dünya basını, bu olayı “Cehenneme açılan kapı” olarak yorumladı.

Yerel bir gazetenin iddiasına göre bu olay esnasında bir kişi hayatını kaybetti. Gördü tanıkları ise 3 katkı bir binanın bu çukurun içerisine düşerek gözden kaybolduğunu iddia ettiler. Yetkililer ise henüz bu iki bilgiyi de doğrulamadı.

2. Papatya
    Keyifli

Papatya Sözlerimi geri alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    6.388
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    377 ÇTL
    Ben buradan bakarken dehşete düştüm... Oradakilerin halini düşünemiyorum açıkçası.
    Allah büyük her şeyin bir sebebi elbette vardır...

3. cemree
    Eğlenceli

cemree =)=) V.I.P

Beğenileri:
    3.743
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.757 ÇTL
    Bende bir sebebi olduğuna en azından bir ders çıkartılması gerektiğine inanıyorum...