Dengeli Ve Rahat Adımlar

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,804
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#1


Dünyaca ünlü ayakkabı markası Hush Puppies'in 'Body Shoe' koleksiyonu şehrin çekici tarzını ayakkabılarınıza yansıtıyor. Rahatlığın yanı sıra dengeleme özelliği ile de yürüme performansınızı etkileyen ayakkabılar, bu kış hem kadınların hem de erkeklerin yeni gözdesi oluyor.

Kış şartlarının kendini hissettirmesiyle ayakkabılarda değişim başlıyor. Bot ve çizmelere yönelen ayakkabı tutkunları moda ile rahatlığı bir arada bulacağı tarzları tercih ediyor. Özellikle ağır ve yürümeyi zorlaştıran botlardan sıkılanlar soluğu Hush Puppies mağazalarında alıyor. Hush Puppies'in 'Body Shoe' adını verdiği yeni kış koleksiyonu ile ayaklarınız hem rahat ediyor, hem de botların dengeleyici özelliği ile yürüme performansınızı olumlu yönde etkiliyor.Farklı tarzını ayakkabılarına da yansıtmak isteyenler için klasik tonların yanı sıra mavi ve yeşilin kullanıldığı Hush Puppies botlar, şıklığı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bantlı, bağcıklı, tokalı ve birbirinden farklı birçok modeli bir arada bulunduran Hush Puppies bu kışın trendini oluşturuyor.

Bu sezon Hush Puppies'in 'Body Shoe' koleksiyonu ile kendinize ve tarzınıza olan güveni yansıtın! Hush Puppies'in özgün modelleri ve daha fazlası için King Paolo-Hush Puppies ortak konsept mağazalarını ziyaret edin!

 

Benzer konular

Top