Magazin "Deniz Seki Evleniyor"

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,803
Beğeniler
6,472
Şehir
Seattle.
#1
Yönetmen kardeşi Serdar Seki'yi geçtiğimiz günlerde evlendiren Deniz Seki, Twitter'da kendisine gelen tebrik mesajlarını cevaplarken, ilginç bir itirafta bulundu.

Seki; Pınar Altuğ ve Cenk Eren'in iş yoğunluğundan nikaha katılamadıklarını söylemesi üzerine "Olsun, kendi düğünüme mazeret kabul etmiyorum. Bekliyorum" dedi. Altuğ'un "Sen evlen bir an önce, biz neler yaparız neler..." diye yazması üzerine de "Bakalım" diye tweet attı.

TERKAR HAPSE GİREBİLİR

İstanbul 9. Ağır Ceza Mahkemesi'nde geçtiğimiz aylarda görülen davada karar açıklanmıştı. Mahkeme, ünlü şarkıcıya kokain ticaretinden 6 yıl 3 ay hapis cezası verdi. Verilen cezanın Yargıtay tarafından onaylanması durumunda Deniz Seki yaklaşık 3.5 yıl daha cezaevinde kalacak. Dava kapsamında Seki 7 ay tutuklu kalmış ardından da salınmıştı.

SEKİ'NİN AVUKATI: KARARA HUKUKEN KATILMIYORUZ, TEMYİZE BAŞVURACAĞIZ

'Uyuşturucu ticareti yapmak' suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan ünlü şarkıcı Deniz Seki'nin avukatı Naim Karakaya, mahkemenin kararına hukuken katılmadıklarını belirterek, 'Kararın Yargıtay'dan bozulacağına inanıyoruz' demişti.

Bir basın mensubunun 'Hangi suçlamadan kaç yıl aldı?' sorusuna ise Karakaya, 'Bu karar da belli, bana söylettirmeyin' karşılığını verdi. Karakaya, 'Yargıtay'ın onaylaması halinde Deniz Seki 3,5 yıl hapis mi yatacak?' sorusuna da, 'Daha önce 7 ay yatmıştı. O süre daha sonra hesaplanır. Bu aşamada buna girmek istemiyorum. Bunun temyiz aşaması var. Henüz o kadar kötümser değilim. Kararın Yargıtay'dan bozulacağına inanıyoruz' şeklinde yanıt vermişti.

 

Benzer konular

Top