1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Deniz Seki'yi şoförü ele verdii

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve zuzuu tarafından 16 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. zuzuu

zuzuu Uzman

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Kayboldum:(
    Banka:
    35 ÇTL
    İstanbul Jandarma Komutanlığı’nın planlı uyuşturucu operasyonunda, tutuklanan ünlü sanatçı Deniz Seki’yi etkin pişmanlık kanunundan faydalanarak her şeyi anlatan 7 yıllık şoförü Mecit Çam’ın yaktığı ortaya çıktı. Çam, ifadesinde patronu Seki’nin uyuşturucu madde kullandığını ve çevresine de temin ettiğini belirtti.
    ŞENLENDİRİCİ ALIŞTIRDI
    Seki'nin şoförü Mecit Çam ifadesinde 'Kızım kadar severim, bırak bu zıkkımı demişimdir. Hüsnü Şenlendirici ile beraber olduktan sonra hayatı tamamen değişmiştir. Ben Deniz Seki'nin uyuşturucu kullanımını Şenlendirici vasıtasıyla artırdığını düşünüyorum' dedi.

50 TELEFON KAYDI
    Şebekenin kuryeliğini yapan taksi şoförü Abdullah Haner ile telefon görüşmesinde Seki'nin, kendisini 'Zeynep' diye tanıttığı belirlendi. Abdullah Haner'in kod isimle kendini tanımadığını farkedince 'Deniz Seki ben' diyerek kendini tanıtmak zorunda kaldığı kayıtlara yansıdı. Jandarma ekipleri, 50 ayrı telefon kaydını almayı başardı. Seki'nin uyuşturucu görüşmelerini bazen kendisinin bazen de şoförü Mecit Çam aracılığıyla yaptığı tespit edildi.

Vatan

Sayfayı Paylaş