1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Denizlispor Yönetim Kurulu Başkanı Urkay:

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve arz-ı hal tarafından 22 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. arz-ı hal

arz-ı hal Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    İşe başlamadan tatile giren hakime
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL
    TFF 1. Lig ekiplerinden Denizlispor Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Urkay, teknik direktörlük konusunda Engin İpekoğlu ile ilke olarak anlaştıklarını söyledi.

TFF 1. Lig ekiplerinden Denizlispor Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Urkay, teknik direktörlük konusunda Engin İpekoğlu ile ilke olarak anlaştıklarını söyledi.

Urkay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Denizlispor'un hangi hocayla çalışacağı konusunun bugün yönetim kurulunda görüşüleceğini ifade etti.

Teknik direktörün belirlenmesinin ardından, transferlere başlayacaklarını belirten Urkay, "Engin İpekoğlu hocamızla ilkeler konusunda anlaştık, konu bugün yönetim kurulunda görüşülerek karara bağlanacak. Hızlı bir toparlanmayla takımın başına gelen hocanın istekleri doğrultusunda transferlerimizi yapacağız. Çok zaman kaybettik, kaybettiğimiz zamanı yönetimimiz tarafından hızla alınan kararlarla telafi edeceğiz. Kulübümüzün kaybedecek zamanının olmadığının bilincindeyiz" dedi.

Muhabir: Mustafa Çiftçi /Senem Yazıcı

Yayıncı: İbrahim Uyar

Kaynak: AA

Sayfayı Paylaş