1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Densizler Terbiyesizler

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve LoSt_LoVe tarafından 11 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    Sizlere söylenecek çok laf var aslında ama Allah'ın huzurunda terbiyesizlik etmeye utanmayan gibilere ben laf söylemem.Siz sadece başörtüsüne değil Allah'ın kitabına Kur'ana ve ezana hakaret ediyosunuz.Siz kendinizi ne zannediyosunuz ya.Bu kadarda terbiyesizlik olmaz.Birde utanmadan etrafta dolaşabiliyomusunuz yani.Yazıklar olsun.

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

2. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Lost love bunlara söyleyebilecek birşey yok.Tam bir tahammülsüzlük örneği tam bir anti demokratik tavır.Bunlar kendilerini kaf dağında görüyorlar.Hizmetçiyi adam yerine koymuyorlar.Daha doğrusu kendi azınlıkları dışındakileri insan yerine koymuyorlar.Hadi azıcık bir bilgi birikimi olsa,azıcık Atatürkcü geçindikleri halde Atatürkün felsefesini anlasalar saygı duyacağım ama bunlar ezandan kurandan rahatsız olup konken partisinden kalkıp bu rahatsızlıklarına çözüm bulmaya çalışan, halka rağmen bir şeyler yapmaya çalışan zavallılar.
    Ama ne demişler it ürür kervan yürür.

3. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    Banka:
    119 ÇTL
    Çok güzel anlatmışsın jeriko başka söze ne hacet.

4. ahbeabi

ahbeabi Uzman

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    VAN
    Banka:
    7 ÇTL
    Ezan ve Kur'an'dan feyz alabilmek herkese nasip olmazki kardeş, Taşlanmış Kalplerde Ezan ve Kur'an sevgisi aramak hata zaten. Hiç Birinin yüzünde Allah nuru yok şükür. Sürdükleri boyalarla ayakta durmaya çalışıp, tatlı görünmeye çalışıyor cadalozlar. Bir de aydın okumuş ünüversiteli kadın olacaklarmış. Okuyup aydın olmak buysa eğer, tümü sizin olsun.
    Zalimler İstemese de Allah Nurunu Tamamlayacak Saff Suresi 8. Ayet.

5. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    Banka:
    119 ÇTL
    Amenna

6. merakettim
    Ecinni

merakettim Öpözel Üye :*

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    2.230
    Meslek:
    Ne iş olursa yaparım abi
    Yer:
    leşim ANKARA:)
    Banka:
    1.432 ÇTL
    Tamam kur'an'ı sevmessin.Dinde zorlama yok.Lakin herhangi bir zümreyi küçük görmeye kimsenin hakkı yok.

7. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    Banka:
    119 ÇTL
    Kur'anı sevmeyebilirsin ama asla hakeret edemezsin.Böyle bir şeyi yapmayı düşünmek bile o insan müsvettelerinde bir gram zeka olmadığının kanıtıdır bence.

8. gülüşüm

gülüşüm Usta

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Sahiii.. Nerden?
    Banka:
    39 ÇTL
    Kur anı Kerim i sevmemek nedir benim aklım mantığım almıyor ya.. çal çırp git başkalarının hakkına tecavüz et mi deniliyor.. ya ben çok dar görüşlüyüm yada bu konularda tahammül sınırım yok.. izlemek bile istemiyorum yorum yapmayacağım arkadaşlar,kusura bakmayın..(çokda önemli saydım ya kendimii iki dkda:) )
    sizlerin yorumları herşeyi söylüyor zaten.. okumak bu değil.. akılı kullanamadıktan sonra..

LoSt_LoVe bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş