Derbi Sonrası Pas Kavgası

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,804
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#1


Galatasaray derbisi sonrası Beşiktaş soyunma odasında gerilim tavan yaptı... Maçtaki bir pozisyonu tartışan ikili önce küfürleşirken, havaya kalkan yumruklar zor indirildi.

Kendi evinde her öne geçtiğinde Galatasaray'a yakalanan Beşiktaş, ilk yarı düdüğü çaldığında büyük bir gerginlikle soyunma odasına girmişti. Maç sırasında aralarında ufak bir tartışma yaşayan İbrahim Toraman ve Uğur Boral, soyunma odasında kavga etmeye devam etti.

YİNE İBRAHİM TORAMAN

Galatasaray derbisinde galibiyetin eşiğinden tartışmalı bir penaltı kararı ile dönen Beşiktaş'ın soyunma odasında maç sonu gergin anlar yaşandığı ortaya çıktı. Bir dönem eski kaptanı İbrahim Üzülmez ile yaptığı kavgalar ile spor kamuoyunun gündemine oturan İbrahim Toraman'ın zorlu mücadele sonrası soyunma odasında yeni takım arkadaşı Uğur Boral ile kapıştığı ortaya çıktı.

Müsabaka sırasında bir pozisyon üzerine atışan ikilinin, tartışmayı soyunma odasına taşıması üzerine kavganın eşiğinden dönüldü. İbrahim Toraman ile Uğur Boral'ın karşılıklı küfürleri ile artan gerilim, yumrukların havaya kalkması ile tavan yaptı.

Hemen devreye giren takım arkadaşları, iki tecrübeli futbolcunun yumruklaşmasını engellerken, ikili arasındaki soğukluğun hala devam ettiği ve tarafların konuşmadığı gelen haberler arasında.

 

Benzer konular

Top